Skocz do zawartości
sQud

Problem z tokenem na telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ..

Tematowo - mam dość duży problem z tym całym tokenem na telefonie. Jakiś tydzień po wprowadzeniu tego 'bajeru' przez steam ustawiłem sobie token na telefonie. Wszystko było okay do dnia w którym popsuł mi się telefon, a jako że był on ubezpieczony - oddałem go do serwisu. W dniu dzisiejszym telefon trafił ponownie w moje ręce, jednak okazało się że został on całkowicie wyczyszczony, co za tym idzie - aplikacja steam również zniknęła z mojego telefonu. Po ponownym zainstalowaniu aplikacji na moim telefonie nie mam możliwości zalogować się na moje konto - muszę podać kod ze Steam Gurad, którego nie mam jak podać/sprawdzić - aplikacji na telefonie nie ma, a na e-mail nie przychodzą mi żadne wiadomości.

Dodatkowo dzisiaj próbowałem zalogować się na przeglądarce do mojego konta steam - również nie mam takiej możliwości.


Orientuje się ktoś jak mogę od nowa ustawić ten cały mobilny token, tak abym mógł normalnie wymieniać się ze znajomymi, logować się bez żadnych problemów etc.?

 

Wszystkie sensowne/pomocne odpowiedzi nagradzam fragami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać do supportu, zapewne nie zapisałeś sobie kodu, który jest podawany przy założeniu konta - bez tego ani rusz. Może wyślą Ci na numer telefonu SMS z jakimś kodem, bo numer telefonu na Steam jak rozumiem, podałeś? Jakoś się z nimi tam dogadasz ^^

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbasek

Tak jak mówisz - nie mam nigdzie tego kodu, próbowałem go szukać w jakiś notatnikach, na poczcie - nigdzie nie ma .. Jest może jakiś inny, szybszego sposób? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbasek

Tak jak mówisz - nie mam nigdzie tego kodu, próbowałem go szukać w jakiś notatnikach, na poczcie - nigdzie nie ma .. Jest może jakiś inny, szybszego sposób? :P

 Szczerze w to wątpie. Radzę tak jak kolega wyżej napisać jednak do tego supportu jak najszybciej. I na przyszłość.. Nie zapominaj o tak istotnych rzeczach jak kod do całego twojego konta steam :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń cytat bo łamiesz netykiete ;)

Do supportu już napisałem, czekam na odpowiedź i zobaczymy co dalej[emoji14]

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - wystarczyło napisać do Steam Supportu i już po jednym dniu miałem z powrotem potwierdzenie na e-mailu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, ale jest jeszcze sposób. Jak masz wprowadzić ten kod przy logowaniu się to klikasz, że nie masz dostępu czy coś w tym stylu (jest napisane czytelnie), usuwasz token i kod przychodzi Ci sms'em. Wtedy możesz wszystko od nowa skonfigurować. 

 

Zamykam. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności