Skocz do zawartości
Szyderca

[KOSZ] Chwilowe zawieszenie gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

CS:GO mam od początku 2013 roku jednak ze wzgl na problemy sprzętowe (niskie FPS) nie mogłem sobie wcześniej pozwolić na grę. 

 

Po zmianie sprzetu w ostatnim czasie ponownie spróbowałem pokarać w GO. W tej chwili jest o wiele lepiej - sporo FPS i brak lagów - da się grać, ale jest jeden problem który zapewne da się jakoś rozwiązać (konfiguracja GO / kart graficznych / moze stery? / etc)

 

Opis problemu:

Długi czas gram normalnie, bez większych problemów. Po np. ok. 40 minutach, ekran mi się wyłącza (zew. podłączony do lapka) tak jakby stracił połączenie z lapkiem, oczywiście obraz czarny, dzwięku brak lub przycięty. Trwa to ok 5-7 sekund raz na jakiś czas.

 

Jakieś propozycje od czego rozpocząć diagnostykę problemu, może ktoś miał podobnie lub zaleca inne ustawienia.

 

Sprzęt:

  • Procesor Intel Core i7-4700MQ (4 rdzenie 2.40 GHz  6 MB cache)
  • Pamięć 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
  • Grafika: dwie karty NVIDIA GeForce GT 755M
  • System W7 x64

Dokładnie ten sprzęt: http://www.x-kom.pl/p/189103-notebook-laptop-156-lenovo-y510p-i7-4700mq-8gb-1000-gt755m-sli-fhd.html

 

Dodam, że lapek lezy złożony obok, główny ekran więc nie pracuje.

 

Jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lapek się przegrzewa czy coś i Ci wywala? 

 

Proponuję, abyś napisał temat na http://www.elektroda.pl/rtvforum/index.php?sid=. Tam jest speców od groma, więc na pewno Ci pomogą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zainteresowania, zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez GAmi
      Drodzy Fragowicze!
       
       
       
      Chcemy poinformować, że z dniem dzisiejszym wstrzymujemy wszystkie konkursy prowadzone przez naszą sieć.
       
      Nie jest to jednak koniec świata, szykujemy specjalnie dla Was kilka niespodzianek, które na pewno będą świetną rekompensatą.
       
       
       
       
      Pozdrawiamy administracja Fragujemy.com
       
       
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności