Skocz do zawartości
Kazek

[KOSZ] Wyzwiska.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gram na tym serwerze od dawna, z przerwami i zauważyłem w ostatnim czasie bardzo niepokojące zjawisko, jakimi jest nienawiść na serwerze. Naprawdę, na żadnym serwerze jakim grałem nie było aż tyle nienawiści co na tym biohazardzie. Nie chodzi mi nawet o przekleństwa, wiadomo, każdemu graczowi puszczą nerwy, ale o ciągłe wyzywanie się graczy. Pod moim zdaniem powinny być surowsze kary dla tych graczy, którzy nie umieją odnosić się do siebie z szacunkiem. Bo jak na razie, kicki, bany na 30min, to pod moim zdaniem, kiepsko działają ;) 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żle to rozumiesz, zawsze możesz złożyć skargę na takiego gracza (gdy nie ma admina). My (przynajmniej ja) daję graczu jeszcze szanse tzn. Dam bana na 30 min (powód? wyzywanie) Jeśli będzie dalej się to powtarzało daje dłuższe bany 4h, 1day, itp. itp. (w najgorszym przypadku perm, ale to jak gracz już jest bardzo bardzo uciążliwy i nie skutkują na niego wcześniejsze bany dostaje perma za szkodliwość na rzecz serwera).

Edytowane przez RasTa.!
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to powinno być tylko jedno ostrzeżenie a potem wlepiać bany po 1 godzinę najmniej!!! Jeżeli to by nie pomogło to bym dawał po 1 dzień(bynajmniej tak robiłem jak byłem adminem)

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największą patologię na serwer wprowadza 'hehe'. Nie oszukujmy się typek co chwilę sprawdza czy jest admin i jak tylko wyjdzie to wyzywa każdego, nawet po rodzicach ( taki z niego dorosły a intelekt to jak u dziecka ) . Jak będzie mi się chciało to wstawię filmik z dzisiejszej nocki gdzie widać jak się gracz zachowuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się do postu gram głównie wieczorami 21/23 i tak od początku lutego spotkać admina na serwerze w godzina gdy wejdę graniczy z cudem lub mam takie szczecie ze nie ma żadnego ja nie wiem co się dzieje ale w ostatnim czasie się to nasila coraz bardziej nie dosyć ze wyzwiska albo blokowania podkładki są non stop aż odechciewa się grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nawet nie wiesz czy jest.. . Admin to nie maszyna która jest na serwerze 24/7, a jest za to HLTV. Jeśli gracz łamie regulamin to złóż na niego skargę, a jeśli każe się podstawna - gracz zostanie ukarany. W tan sposób przyczynisz sie do poprawy sytuacji.

Rekrutacja do grona adminów jest również otwarta. Jeśli uważasz, że nadajesz się do tej funkcji i spełniasz wymagania to złóż podanie.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej grać i nie zwracać uwagi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zawsze narzekać na admina niż ruszyć dupę i złożyć skargę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największą patologię na serwer wprowadza 'hehe'. Nie oszukujmy się typek co chwilę sprawdza czy jest admin i jak tylko wyjdzie to wyzywa każdego, nawet po rodzicach ( taki z niego dorosły a intelekt to jak u dziecka ) . Jak będzie mi się chciało to wstawię filmik z dzisiejszej nocki gdzie widać jak się gracz zachowuje ;]

No hehe niby tak, ale do niego wystarczy podejść pod moim zdaniem z dystansem. Już bardziej bym powiedział, że gracz 'Domin' bardziej prowokuje graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, często gadam z hehe na TS3 i jakoś nigdy nie mieliśmy żadnej sprzeczki.  Ludzie zawsze żyją kłótnią, bo szukają sensacji, a być może jest im nudno.  Jestem adminem, ale też mam swoje życie i nie poświęcę go całkowicie na serwer.  Jeżeli sprzeczka między dwoma graczami jest na jakimś poziomie i polega na wymianie argumentów, to czemu mam wyrzucać? Jeżeli schodzą na poziom dosłowny "Ty kurwo" "Twoja matka" to ciąg dalszy jest znany. Dział skarg jest od tego by tacy gracze się nie czuli bezkarnie, ale ciężko poświęcić komuś 2 minuty na napisanie skargi, a potem wychodzą płacze ogólne. Sam chciałem utrzymywać porządek w taki sposób, przed tym dopóki moje podanie nie zostało zaakceptowane.  

Tyle ode mnie, pozdrawiam !

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak dla mnie to jak najbardziej dobry gracz, który wnosi na serwer przynajmniej odrobinę humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens pisania skargi jak ona zostanie rozpatrzona dopiero np po godzinie jak typa już nie będzie na serwerze nawet tego bana nie odczuje

ja do pracy adminów nic nie mam tylko do ich braku na serwerze ostatnimi czasy

ilu jest adminów na serwerze zm na ta chwilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki, że nie wejdzie i nie bedzie przeszkadzał.... Co Ci da ta liczba ? Dokładnie nic. Nie widzę sensu dalszego prowadzenia dyskusji w tym temacie - odpowiedzi zostały udzielone.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności