Skocz do zawartości
Quater

[KOSZ] 5 pytań do... - Redakcja Twoim Domem!

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszałem tematy dziwne, czy też trudne, pewnie nie tego się spodziewałeś? 


 


Redakcja zazwyczaj trzymała sztywne normy, zerwijmy je! 


 


Redakcja w końcu powinna być miejscem dla Ciebie, to Ty jesteś czytelnikiem! 


 


Zapytaj dlaczego nie tworzę tego, czego oczekujesz? 


 


Zapytaj dlaczego nie mam współtowarzyszy? 


 


Zapytaj dlaczego chcę tworzyć redakcję? 


 


Dziś po wieczność daję Wam... Wam czytelnikom możliwość zadawania pytań. 


 


Zarówno ja, jak i mam nadzieję przyszli redaktorzy odpowiedzą na wszelkie pytania. 


 


Hola, czytelniku, to Ty jesteś królem, ale to ja jestem cesarzem. 


 


Jeśli Twoje pytania będą infantylne, to nie będę miał zamiaru na nie odpowiadać. 


 


Twoje myśli muszą być sprecyzowane, a moje odpowiedzi mam nadzieję będą dla Ciebie spełnieniem! :)


 


 


 


 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Może ja zacznę. Jaki był najdziwniejszy temat, jaki Pan poruszał? Chciałbym też zapytać o najdziwniejsze komentarze i oceny Pańskich artykułów. Niech Pan coś o tym opowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejszym temat jaki poruszałem, hmm... Swego czasu pisałem opowiadania, nie były może jakichś najwyższych lotów, ale wzbudzały pewne zainteresowanie, tematyka iście fantasy, więc temat dziwny sam w sobie rzecz jasna. 

 

Odpowiedzią zarówno na pierwsze jak i na drugie pytanie jest zdecydowanie religia. Kiedyś często pisałem o religii, wtedy jeszcze byłem człowiekiem mało uświadomionym, więc spotkałem się z komentarzami, że jestem "Syzyfem religii". Świetne określenie, chyba na wielu z nas, może i na mnie dziś, jesteśmy zapatrzeni w religię, swoją, inną, tylko ze względu na to by ją podziwiać, czy też niszczyć, ale nigdy nie potrafimy osiągnąć skutku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pojawiają się wywiady z adminami/graczami/użytkownikami na forum?

Jak już to bardzo rzadko z tego co widziałam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freeky - liczysz na wywiad z tobą? xD

Nie no, żartuję oczywiście.

A tak serio, to wywiady fajnie się czyta, ale praktycznie ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez czas sesji i w sumie trochę przez własne lenistwo nie miałem chęci do układania pytań. Wywiady ruszą, ale najwcześniej w marcu, będą to na pewno rozmowy z osobami najwyżej postawionymi na sieci, jak i przygotuje o ile mi się uda kilka niespodzianek w postaci rozmów z osobami związanymi ze światem cs'a, oczywiście nie ma co liczyć na jakichś potężnych graczy tutaj, ale coś postaram się zdziałać. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Twój biceps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośnie od przewracania stron w kolorowych gazetach :D 

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że bierzesz sterydy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu i to całkiem mocne, jestem astmatykiem ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą mangą? Wcześniej wspomniałeś o kolorowych gazetkach, hentai ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordeczko rozwiń swoją wypowiedź. Jaki masz stosunek do mangi.... coś więcej może... ? hmmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chodziło tylko o hentai. Nie śledzę zbyt wielu tytułów, regularnie w sumie tylko Bleach'a, One Piece i One Punch Mana, to by było na tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto według Ciebie jest najlepszym i najzabawniejszym użytkownikiem forum i dlaczego to właśnie ja? :D

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ^_^

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że wódka Ci smakuje? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic bardziej mylnego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w wolnych chwilach robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co robi większość z nas czyli grania i słuchania muzyki to oczywiście czytam, staram się czytać jak najwięcej, niekoniecznie rzeczy związanych z samą nauką, a po prostu luźnych tekstów dla samej kontroli własnego języka :D Oprócz tego lubię czasami wypić jakieś dobre piwo, interesuje się w jakimś tam stopniu polskim kraftem ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy napisałeś kiedykolwiek artykuł, który przerósł nawet twoje oczekiwania wobec niego?

 

Piszesz, że sporo czytasz jaką książkę więc byś polecił? ps. taką która wywarła na tobie największe wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od tego jak na to spojrzę, wiele razy miałem wielkie oczekiwania od tematu, a w gruncie rzeczy pewnie przez własną nieudolność sprawiałem, że efekt wydawał się dla mnie koszmarnie słaby. fenomenem były dla mnie dwa artykuły, pierwszym z nich był ten dotyczący tematu słów i ich wartości w dzisiejszym świecie, temat zresztą znajduje się na forum, kolejnym zaś był temat dotyczący samotności, artykuł jednak znikł z wszelkich forów i już raczej nigdy nigdzie się nie pojawi :D 

 

 

Książek, które mógłbym polecić jest multum, jestem wielkim fanem cyklu "Dexter" Jeffa Lindsaya, więc warto po nie sięgnąć. Po rozpoczęciu nadawania pierwszego sezonu Gry o Tron przeczytałem całą sagę i sięgnąłem też po inne książki Georga R.R. Martina. Ostatnio czytam "Legion 501" Karen Traviss oraz "Rewolucje Solidarności" Adrzeja Friszke. 

 

Książką zaś, którą polecam wszystkim, która wywarła na mnie największe wrażenie jest od dawien dawna "Dżuma" Alberta Camusa. 

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pijemy razem Tomeczku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele razy powtarzałem i zarzekałem się, jestem zdeklarowanym abstynentem. Alkohol ostatni raz piłem przez przypadek jak łyknąłem sfermentowanego kubusia ;F

 

W Poznaniu zawsze można ze mną wyskoczyć na sok, najlepiej w weekendy, bo w tygodniu jest jeden pub, w którym szefowa mi nie sprzeda soku w tygodniu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis problemów i pytań z CS: GO
       
      A
      Admin CS: GO na pukawka.pl Autografy graczy - ESL COLOGNE 2015 - zdrożeją?  
      B
      Brak roundsound Brak napisów w CS:GO Blokada VAC Blue Screen Błąd połączenia Błędy w CS go  
      C
      Czarny ekran przy końcówce ładowania mapy Crash gry Cluj-Napoca 2015 Crash podczas ładowania CS się nie uruchamia CS:GO zatrzymanie gry Cannot open in this video input change it on Ciągłe wyłączanie trybu wielordzeniowego w cs go CSGO + OBS = PROBLEM Czy dostanę skina? Czynnik zaufania  
      D
      Dziwny problem - ping  
      E
      Ekwipunek  
      F
      Faceit AC FPS nie współgra z myszą  
      G
      Gra na zintegrowanej karcie graficznej Galil Sandstorm  
      H
      Help me fast Hiperbestia czy Asiimov, oto jest pytanie  
      I
      Ile macie FPS w CS:GO?  
      J
      Jaką macie rangę? Jaki sticker na lunetę? Język w grze  
      K
      Konsola ma dziwną czcionkę Konto Steam Klatkowanie gry Kolejny problem z klatkami Klatkarz tylko w CSie  
      L
      Lagi podczas MMów Lagi v2 Lagi v3 Logo w grze lose od 3 do 10 % cs go  
      M
      Mało FPS/Ścinki Mały problem  
      N
      Nie można znaleźć dsetup.dll Nie ma płynności w grze Niskie FPS na MM Nowa operacja NonSteam Nietypowa sprawa z logowaniem Nie mogę grać meczów turniejowych Nie można znaleźć dsetup.dll Nie mogę dołączyć do żadnego serwera Nowa operacja Nie mogę mieć więcej niż 100fps  
      O
      Opcje uruchamiania Opuszczenie gry, a punkty ELO  
      P
      PPM - problem w CSGO Problem z poruszaniem się Problem z uruchomieniem gry Po kilku minutach ekran zawiesza CSGO Problem z wejściem na serwer Problem z klientem Faceit Problem z płynnością gry po wymianie grafiki Problem z wyszukiwaniem meczów Problem z konsolą Problem z internetem w grze Problem z wejściem na serwer Ekwipunek CS:GO Problem z odtworzeniem dema Problem z mikrofonem Problem z dodaniem kogoś do znajomych Problem z odpaleniem gry Problem z graniem na serwerach Przycinki CS: GO Problem z CSGOLounge Problem z FPSami Ping Przywracanie ustawień domyślnych Problematyczne uruchamianie gry Pomoc i odpowiedzi dla nowego w CS: GO Problem z menu Problem z graczami chętnymi do gry Problem z cs Problem z FPS w CS:GO nagła sytuacja Problem ze skaczącym VAR'em Problem z komunikacją głosową PROBLEM PROSZE O POMOC Prezentacja PowerPoint zamiast płynnej rozgrywki... Problem z mapami Problem z csem Problem z ładowaniem map Problem z strzelaniem full auto w cs go Problem malutki/duży - CS:GO  
      R
      Radiówka czy da radę zmniejszyć ping? Rozdzielczość Rangi Rankedy z Non Prime  
      S
      Skrzynki Słabo słychać kolegów z drużyny Spadek FPS Serwery społecznościowe a GOTV  
      Ś
      Ściny  
      T
      This session is no longer available Team  
      U
      USP - P2000  
      W
      Wyszukiwanie graczy i serwerów Wysoki ping Wygaszanie rang Wygasła ranga, brak rangi Wysoki ping TYLKO w cs2  
      Z
      Zacina, cofa mnie w csgo
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis problemów i pytań z CS 1.6
       
      A
      akceleracja myszki problem Aktualizacja cs 1.6  
      B
      Błąd z rozdzielczością Błąd z csem Błąd nex Bunnyhop Brak rozdzielczości Bind problem Banner the orange box Błąd awatarów Błąd połączenia Broń się zawiesza podczas full auto / Znikające naboje  
      C
      Czy da się grać na 1 internecie Choke skacze do 30-40 nieraz do 50 Cs mikro 1.6 Celownik AWP Could connect Cl_flushentitypacket Cs 1.6 problem Czy ktoś posiada działające whesp do demek Czarny ekran Celownik cs 1.6 Celownik pomocy Cs i problemy Cs rozdzielczość Cs na lapku pomocy Cs na słabszy komputer CS 1.6 - textury / problem.  
      D
      Desktop Dzwięk problem  DPI myszy Dziwny problem z cs 1.6 Dziwny problem Dziwny cs steam Duży problem z half life Demo problem Dziwne lagi  
      F
      fps problem FPS pomóżcie  
      H
      HLTV serwera  
      I
      Input lag w 1.6  
      J
      jak miec celownik do awp w cs 1.6 taki jak w csgo
       
      K
      Klatki cs Korzystanie z tabletu Komenda na umiejętność klasy Kupowanie przesz sms Komenda na secammo  
      L
      Lagi na serwerze Lagi w cs 1.6 Lagowanie przez latarkę oraz wysoki ping  
      M
      Mikro Myszka+celownik Mikrofon pomocy Mały problem ze słyszeniem ns Myszka przeładowanie Minimalizowanie Counter Strike 1.6 podczas czatu na steam?  
      N
      Nie mogę wejść na serwer zm Nie mogę wejść na serwer Nie mogę wejść na serwer cs 1.6 Nominowanie map Nie działa mi cs Nie mogę rozmawiać oraz nie słyszę innych graczy Nieznikające modele Nietypowy problem Nicki do csa  
      O
      Only type 2 and 10 Otworzenie map problem  
      P
      Problem z oglądaniem demek Problem z zacinającą się grą Problem z wejściem na dd2 Problem z pingiem Połączenie nie powiodło się Problem cs spray Problem z wejściem na zm Problem serwery fragujemy Problem z cs 1.6 steam Problem z dzwiękiem Problem Problem z wejściem na serwer Problem z ssami Problem z grafiką Problem z uruchomieniem gry Ping 50 oraz 60 w godzinach popołudniowych oraz wieczornych Problem z wejściem na serwer zm Problem z wczytywaniem mapy Problem z serwerem zm Problem z cs Problem z voice Problem z tnącym się cs oraz małym fpsami Problem z hl logo Problem z fpsami Problem z rozdzielczością Problem ze serwerem Problem ze sprayem w cs 1.6 Problem z rodzielczością Problem z cs Problem z ddosami Problem z mapą de_nust2 Problem z mikrofonem Problem z uruchomieniem cs no steam Problem z softwearem Problem z betą Problem z grafiką Problermatycznie Problem na sayu Problem Pytanie do kogoś kto to ogarnie Problem z ns Problem ze szprejem pomocy Problem z latarką Problem z cstrike Problem z wejściem na serwer Porty cs Problem z menu Problem ESL/WIRE Problem celownik Problem z grafiką w cs Problem z myszką Problem z chattem Problem z włączeniem csa Problem w grze Proszę o pomoc Pytanie Problem z własną tapetą w cs Paczka z celownikami do csa Problem oraz pytanie o rozdzielczość Ping Problem wejścia na serwer Problem z FPS po wymianie dysku Problem z mikrofonem Problem z rozdzielczością Problem ze słuchawkami - echo. problem z CS Problem SERWERY - Steam 1.6 Problem z wejsciem na serwery fragujemy
      Poszukuje osób do pomocy
      Problem z internetem domowym w cs
      Problem z cs 1.6
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
      Problem z lagami :)
       
      R
      Razer naga i cs Rekordy  
      S
      Straszne lagi Spray Ściny w cs 1.6 steam Szybkie wybieranie broni Steam się zacina oraz cs Ścinki csa Skaczący choke Ścinki cs po rozmowie przez mikro Smoke Spadek fps Screeny z csa pomocy Spray Spadki z 99 do 60 fpsów Spadki FPS Spadek płynności gry Scina gre T
      Tekstury pytanie Tworzenie Mapy TsarCS - Co o tym myślicie?  
      V
      Valve Hammer Editor vip flaga  
      W
      Ważny temat dotyczący ssów Win 7 formatowanie  
      Z
      Z ciemnione mapy ZM missing Zagłuszanie na ZM Zamiast cs włącza się hl  
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności