Skocz do zawartości
KaZaM

[KOSZ] Podanie $.KaZaM.$

Rekomendowane odpowiedzi

Nick jakiego używasz: $.KaZaM.$
Wiek:19
Staż gry Counter-Strike: Jakieś dobre 5 i pół roku
Staż gry na serwerze: Około 6 miesięcy.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=%24.KaZaM.%24
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK ale w wieku nie całych 14 lat
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Raczej na nie z powodu że wszystko zapomniałem ale z chęcią sobie przypomnę
Godziny w jakich grasz: Prawię zawszę jak mam czas co zdarza się dosyć teraz często bo wyjebali mnie z roboty ostatnio :D
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] Jestem często aktywny na serwerze. I chcę również uprzyjemnić grę ludziom z serwera . Z tego co wiem to jest tylko rasta jako admin myślę że bym się sprawdził na tym stanowisku iż mam chęć i ochotę przypomnieć sobie wiedzę z zakresu administratora serwera dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] STEAM_0:0:37381733

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Zna się na rzeczy, pomaga na DR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak gra i jak się zachowuje na DR i myślę, że można dać mu szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak pod warunkiem ze ogarniesz tego cs'a na steam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnełem już tą sprawę komputer jest inny i steam nie ma żadnych problemów dlatego składam podanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Wystarczy spojrzeć na fakt zgłaszanych przez niego osobników łamiących regulamin. Na forum aktywny i podanie złożone w odpowiednim momencie. Dodatkowo nie skłamał przy wypowiedzi dotyczącej banów na sieci. Taki człowiek na DR przyda się na pewno.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaymansky420!
      Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 
      Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje
       Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie
      Bo puki co to klapa totalna  
       
    • Przez gr33n hornet ***
      Imię: 
      Aktualny wiek: 
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam
      Nick na serwerze: gr33n hornet ****
      Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]
       
      Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
    • Przez Maks
      chodzi o to że tylko na miesci admina
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności