Skocz do zawartości
#EcK0!

Tęczowy celownik..? Niezły fun! ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , w tym poradniku chciałbym Wam zaprezentować ciekawy dodatek do cs 1.6 a jest nim tęczowy celownik być może ktoś już o tym słyszał a nawet testował natomiast piszę ten poradnik z myślą o graczach ciekawych wszelakich urozmaiceń oraz właśnie dodatków.

 

Poniżej przedstawię Wam komendę pozwalającą na włączenie Naszego tęczowego celownika:

 

bind "MOUSE1" "+attack; adjust_crosshair; cl_crosshair_translucent 0"

 

Dodam również krótki filmik ukazujący właśnie jak celownik zmienia kolory(film nie jest najlepszej jakości dlatego najlepiej sprawdzić to w grze)

 

To by było na tyle w razie jakichkolwiek pytań , zastrzeżeń zapraszam na pw bądź tutaj , w poście.

 

Poradnik w pełni napisany przeze mnie , zakaz kopiowania na inne fora bez zgody autora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taki celownik, jak wypadnie kolor nie do mojego gustu głupio mi się grało :( :(.  Już go teraz ustawiłem :)

Edytowane przez Shhizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtasss
      Nie widziałem tu takiego tematu , a czasem ludzie pytają,więc proszę bardzo
       
      Zakładamy grę z botami i wpisujemy te komendy (musimy być cały czas żywi):
      ] cl_dynamiccrosshair 0
      ] cl_lw 1
      Po wpisaniu tych komend,wpisujecie te:
      ] +duck 
      ] cl_dynamiccrosshair 1
      ] cl_lw 0
      ] -duck 
      I celownik powinien się wam zmniejszyć szczególnie wygląda to dobrze na rozdzielczości 800x600 na której gram , ale na innych rozdzielczościach też widać poprawę.
       
       
    • Przez TM kyzzy
      siema mam pytanie jak w cs 1.6 zrobic taki celownik jak po prawej
    • Przez Madziaa<3
      Pewnie mało osób wie o takim czymś, ale jest całkiem fajna komenda na zmieniający się kolor celownika podczas strzelania. Przy oddaniu strzału kolor zmienia się na inny. 
      Jak to zrobić? Bardzo proste!
      Wystarczy, że wkleisz do swojego pliku config tą komendę:
      bind "MOUSE1" "+attack; adjust_crosshair; cl_crosshair_translucent 0"
      Zapisz i zrobione! Miłej zabawy :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności