Skocz do zawartości
Mefiu

[PRZYJĘTE] Zmiana Klasy By FiGhT3r.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick/steam:id: FiGhT3r.
Chcę zmienić klasę: Zbójnik
Na nową klasę: Zabójca
Reklama / SMS:SMS z tytułem  FiGhT3r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wniosek o zmianę klasy premium został przyjęty.

Klasa premium została zmieniona!

Życzymy miłej gry na naszych serwerach i zapraszamy do dalszych zakupów premium na http://shop.fragujemy.com

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [BOT] Fraguś
      Regulamin serwera CS 1.6 - COD MOD
       
      Zanim zapoznasz się z poniższym regulaminem serwera, przeczytaj nasz Ogólny Regulamin Serwerów
       

      Ogólny zasady rozgrywki...
      Obowiązkowo gramy dynamicznie.
       
      Zabrania się bugowania klas oraz perków.
      Zabrania się celowego nabijania expa lub fragów.
      Zabrania się stawiania min w miejscach utrudniających znacząco grę innym graczom, np.:
      w wąskich przejściach, gdzie nie ma możliwości ich ominięcia; przy drabinkach, drzwiach lub oknach; przy wentylach, jak i wewnątrz wentyli; przy jak i na celach mapy ( paka, hosty ). Zabrania się stawiania Sentry Gun w miejscu, z którego swoim zasięgiem obejmuje cele mapy, np. paka, hosty.
        Zabrania się nadmiernego kampienia z wyjątkiem, gdy: TT pilnuje zakładników przed ich uratowaniem lub bombę przed jej rozbrojeniem. CT pilnuje BombSite'ów bądź upuszczonego plecaka z bombą. Zabrania się celowego i umyślnego blokowania wykonywania celów mapy.
      [!] Oznacza to, że nie wolno chociażby wyrzucać bomby w niedostępne dla graczy miejsca!
       
      Można rushować na każdej mapie.
       
      Staraj się wykonywać cele mapy, aniżeli ich nie wykonywać. 
      Staraj się rzucać granaty Smoke w sposób umiejętny, aby nie utrudniały rozgrywki graczom z własnej drużyny.
      - - -

      Słowniczek pojęć...
       
      Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych bądź pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu lub obszarze. Rushowanie - Przechodzenie w wyznaczonych miejscach w zależności od typu mapy na teren wroga. ---
       
      Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
       
      Ostatnia aktualizacja: 01 grudnia 2023r
    • Przez [BOT] Fraguś
      Informacje odnośnie serwera COD MOD
       
      Jeśli chcesz wspomóc serwer finansowo, możesz to zrobić wchodząc w poniższy link:
      Przekaż dotację na rozwój serwera lub projektu
       
      [ REGULAMIN SERWERA ]  [ REKLAMA SERWERA ]

       
      Ogólne informacje...
      IP: 145.239.20.89:27015 lub 4fun.fragujemy.com Ilość slotów: 32 Czas rundy: 10-21 minut ( zależne od mapy ) FPS: 1000+ Najważniejsze komendy dostępne na serwerze...
      /me - ukazane zostaną obrażenia, które zadałeś innym graczom /rank - sprawdzisz krótko i zwięźle Twoją obecną pozycję wśród określonej ilości graczy /rankstats - to rozszerzenie powyższej komendy z dokładniejszymi statystykami /stats - tu sprawdzisz informacje o statystykach innych graczy serwera /statsme - możesz sprawdzić swoje statystyki podczas obecnej mapy /top15 -  wyświetlone zostanie Ci 15 najlepszych graczy na serwerze /top16-100x - pokazuje dowolnie wybraną pozycję na serwerze i 14 pozycji pod nią
      /topme - pokazuje Twoją pozycję i 7 pozycji wyżej jak i 7 pozycji poniżej
      /msounds - będziesz mógł wyłączyć dźwięku typu Multi-Kill /mute - pozwala wyciszyć danego gracza /rs lub /resetscore - w ten sposób zresetujesz swoje statystyki na mapie /vip lub /menu - wyświetlone zostanie Ci menu dotyczące usługi V.I.P Spis niestandardowych ustawień dla wybranych map...
       
       [ AIM_ ]
      Czas trwania map: 10 minut Każdy może ze sobą rozmawiać. Na tych mapach niektóre funkcje V.I.P mogą być wyłączone. Można zdobyć dodatkowego fraga tylko za HS z broni oraz HS z noża. [ AWP_ ]
      czas trwania map: 12 minut - nie dotyczy awp_india! Każdy może ze sobą rozmawiać. Na tych mapach niektóre funkcje V.I.P mogą być wyłączone. Można zdobyć dodatkowego fraga tylko za HS z broni oraz HS z noża. [ FY_ ]
      Czas trwania map: 15 minut Każdy może ze sobą rozmawiać. Na tych mapach niektóre funkcje V.I.P mogą być wyłączone. Można zdobyć dodatkowego fraga tylko za HS z broni oraz HS z noża. [ 35HP_2 ]
      Czas trwania map: 12 minut Każdy może ze sobą rozmawiać. Na tych mapach niektóre funkcje V.I.P mogą być wyłączone. Można zdobyć dodatkowego fraga tylko za HS z noża. [ DE_ELDORADO ]
      Nałożenie ściany w miejscu, gdzie mogłyby lecieć spam HE drużyn  
        [FAQ] Spis najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami...
       
      1# Chciałbym kupić V.I.P-a, nie wiem gdzie się udać?
      Odp. Posiadamy automatyczny sklep, wejdź tutaj: sklep.fragujemy.com.
       
      2# Mam problem / pytanie odnośnie funkcji takich jak slot czy V.I.P. Z kim mogę się skontaktować?
      Odp. Jeśli chcesz zgłosić problem z daną usługą, służy do tego dział techniczny.
       
      3# Posiadam zakupionego slota, ale nie wiem jak z niego skorzystać. Co zrobić w takiej sytuacji?
      Odp. Bardzo proste! Aby skorzystać z usługi, musisz połączyć się z serwerem poprzez konsolę i wpisać: connect 4fun.fragujemy.com
       
      4# Mimo zakupionego slota, wyświetlana jest informacja o tym, że serwer jest pełny. Co teraz?
      Odp. Zakupiony slot daje Ci tylko i wyłącznie dostęp do takiego, który jest przed większością graczy ukryty, zatem musisz odczekać kilka sekund.
       
      5# Nie wiem jakie grane są mapy na serwerze. Gdzie znajdę ich spis?
      Odp. Listę aktualnych map na serwerze zawsze znajdziesz w tym temacie: Spis map Serwera.
        
      6# Chciałbym pochwalić się statystykami serwera lub wstawić filmik z śmiesznych sytuacji. Gdzie mogę to zrobić?
      Odp. Ogólnie od tego jest dział Offtopic serwera. Natomiast, jeśli chcesz pochwalić się statystykami, służy do tego temat Screeny z serwera.
       
      7# Szukam pewnej nutki, która jest odgrywana na koniec rundy. Gdzie znajdę spis?
      Odp. Temat jest zawsze jeden, oto link: Spis utworów na zakończenie rundy.
       
      8# Gram już jakiś czas i mam fajne propozycje dla serwera bądź zauważyłem błąd. Gdzie mogę to zgłosić?
      Odp. Każdy z serwerów posiada specjalny do tego dział pod nazwą Propozycje i Uwagi.

      9# Na serwerze jest cheater bądź gracze łamią regulamin, a nie ma dostępnych adminów. Co mogę z tym zrobić?
      Odp. Aby zgłosić cheatera służy do tego dział zgłoś cheatera, natomiast na gracza łamiącego regulamin możesz napisać skargę.

      10# Zostałem niesłusznie zbanowany. Czy mogę odwołać się od nadanej kary?
      Odp. Oczywiście! Służy do tego dział odwołań od kary.

      11# Chciałbym spróbować swoich sił jako admin serwera. Gdzie mogę złożyć podanie?
      Odp. Aby to uczynić, przejdź do działu z podaniami na admina.

      12# Wciąż nie znalazłem/am odpowiedzi na swoje pytania. Co teraz?
      Odp. Zbiór najczęściej zadawanych pytań znajdziesz w naszym fragowym FAQ, jeśli nadal nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytania, zadaj je w dziale zapytaj nas.
       
       
      Mimo tego, iż staramy się jak najdokładniej aktualizować wszelkie dane nt. serwera, niektóre informacje mogą być nieaktualne.
      W tym celu, prosimy o kontakt z Moderacją forum bądź Opiekunem serwera!
       
      ---
       
      Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
       
      Ostatnia aktualizacja: 06.03.2022r
    • Przez BEST 4K4 BOSS
      Wesołych świąt i mokrego dyngusa psikusa! 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności