Skocz do zawartości
Parker

[KOSZ] Vietnam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jak już są prowadzone zmiany na serwerze co do map to tak przy okazji czy można by było pomyśleć jeszcze nad mapą awp_vietnam, ponieważ mapa ta to jest też lekka porażka :d głownie chodzi o tą mgłę, która jest na serwerze. Wielu stałych graczy również się na nią skarży. Ogólnie rozgrywka wygląda tak, że jak widać, że mapa vietnam przeszła w głosowaniu połowa serwa: "Co Oni kurwa wybierają?" a gdy już jest owa mapa to jest: "Tylko nie to kurwa" 

z góry dzięki za rozpatrzenie :)

Pozdrawiam wszystkie moje fanki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest cały czas wybierają a potem narzekają.

Edytowane przez -=Byku=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Parker "Wielu stałych graczy również się na nią skarży" ja się nie skarżę , jeśli każdy zacznie wymieniać co mu się nie podoba to w co my będziemy grać ? Na cs go jest trudno z mapami na only awp mało ich jest i wszystkie to kopie awp_india w 80℅ więc jeśli chciałbyś się pozbyć vietnama to daj jakąś inną mapę w zamian (oczywiście nie obiecuje ci że zostanie usunięta tak od razu bo wczoraj mała mi wgrała kolejne nowe mapy i stare zbędne usuneła, więc w najbliższych zmianach by się zrobiło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+ powiedziałem wielu nie wszyscy. Co do map, które można dać w zamian mogę podać ale nie wiem nawet skąd. Napisałeś, że wszystke mapy  to są kopie awp_india a Vietnam to jest co? AWP india tylko drewniana i bardziej wkurwiająca za przeproszeniem. Co do tego kiedy zostanie usunięta to mi się nie spieszy ja mogę na tym grać tylko bardziej się denerwuję jak to coś na serwie jest ( nie tylko ja ). Także proszę podaj mi jakąś stronę z tymi mapami bo moje doświadczenie z sieciami serwerów to jedynie sieć serwerów 1.6 gdzie nadal jestem modkiem ale tam map nie wgrywam, bo nie ma takiej potrzeby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na teraz nie mam żadnej mapy za vietnam, więc Parker szukaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na http://gamebanana.com-> counter strike cs go -> war awp( w tym katalogu szukaj ), ale małe szanse że coś nowego znajdziesz tam , prawie wszystkie mapy z gamebanana były u nas na serwie , innych stron związanych mapami nie znam.

Edytowane przez NC+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://csgo.gamebanana.com/maps/182938-> Biały kiedyś to podawał.

 

http://csgo.gamebanana.com/maps/168768-> Proste ale może się sprawdzi w końcu ochrona na początku jest więc nie będzie strzelania odrazu jak się ktoś z respi.

 

http://csgo.gamebanana.com/maps/176088-> Oczoplons trochę ale może..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Parker 1# propozycja , ta mapa już jest wgrana na serwerze;> 2# Prosta mapa i mogła by się sprawdzić na serwerze 3# mało mnie przekonuje ta mapa , i czy ona czasami nie jest za mała?

@Edit

@Parker tu masz spis wszystkich map na serwerze only awp http://fragujemy.com/topic/19866-mapcycle-serwera/

Edytowane przez NC+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram od dziś ale jeszcze nigdy nie grałem na "mojawi" no cóż może szczęścia nie mam.

Czyli mam rozumieć, że w najbliższym czasie, kiedy będą te " Najbliższe zmiany " to Vietnam zostanie usunięty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojavi, to nie zachwyca - ciemna mapa i wrogów nie widać, a duża na 4000 kratek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria..

Czy nie widzisz co jest parę postów wyżej?

NIE TEN DZIAŁ, ABY PROPONOWAĆ MAPY.

Trzecia osoba..

Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych map na serwerze. Jest to klimat jak sama nazwa wskazuje WIETNAMU. Gdyby ludziom się nie podobała to gracz by jej nie wybierał.

A jakbyś miał smoke rzucony przez gracza to też byś mówił, że to przeszkadza i wnosiłbyś o jego usunięcie?

Mapa jest Zaje i nie ma co w niej zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M e n t o s

Mała mi wyraźnie napisała (ostrzegła 2 osoby) że to nie jest temat na propozycje nowych map , ten temat znajduje się o tu -> http://fragujemy.com/topic/23856-propozycja-dotycz%C4%85ca-map/więc na przyszłość jeśli proponujesz nowe mapy to w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia jak coś takiego widzę.. 

Od tygodnia nie gram ale wszedłem zobaczyć tutaj co się dzieje.

 

"Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych map na serwerze. Jest to klimat jak sama nazwa wskazuje WIETNAMU. Gdyby ludziom się nie podobała to gracz by jej nie wybierał.

A jakbyś miał smoke rzucony przez gracza to też byś mówił, że to przeszkadza i wnosiłbyś o jego usunięcie?

Mapa jest Zaje i nie ma co w niej zmieniać. "

 

Powiedz mi od kiedy grasz na serwerze AWP, może zacząłeś w tym tygodniu co mnie nie ma.. Bo jakoś wcześniej Cię nie widziałem. Ludzie to wybierają bo się im nazwa podoba i zwykle są to nowi gracze, którzy później narzekają jakie to nie jest gówno.

Rozumiem, że możesz mieć inną opinię ale nie pierdol mi tutaj, o tym smoke'u bo się pogrążasz. Chyba dobrze, że piszę to tutaj a nie płacze na serwerze i wyklinam w niebogłosy tą mapę hm? A co do tego klimatu wietnamu to powiem Ci szczerze, jebnąłem na ziemię.

Pzdr. Wracam niedługo :d

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam Parker na Ciebie, żeby Cię pobocić :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Vesp3r
      Z racji ze duzo graczy nażeka na ta mape proponowal bym jej usuniecie. Mapa summer jest za duza jak na 16 graczy, a zwlaszcza ze jak ona sie pojawia to polowa ludzi wychodzi z serwera. Mysle ze rozpatrzycie moja propozycje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności