Skocz do zawartości
.zJaranY Mis.

[KOSZ] Jak z botów zrobić cod moda.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema


W tym prostym i krótkim poradniku chciałbym pokazać wam jak wgrać COD MOD na boty.Najpierw pobieramy to: 


http://www62.zippyshare.com/v/54033048/file.html


1. Rozpakowujemy

2. Wchodzimy w nasz plik i folder "cstrike" kopiujemy do naszego folderu tam gdzie mamy zainstalowanego cs'a 1.6.

3. Odpalamy grę i cieszymy się CODE'M na botach Co daje Cod mod?


Około 12 różnych klas.Około 100 perków.I wiele ,wiele więcej.

Poradnik zrobiony 100% przeze mnie zakaz kopiowania bez mojej zgody.UWAGAZaleca się Wykonać kopię zapasową cs'a w razie czego !!Zaleca się również wgrywać boty na cs non steam dlaczego?Dlatego iż nie będziesz mógł już korzystać z dawnych zwykłych botów jeżeli wgrasz te.

Edytowane przez .zJaranY Mis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dajesz taką swoją paczkę to daj też skan tego folderu.

W dzisiejszych czasach wszędzie może być coś złego. 

Po za tym weź to popraw jakoś estetycznie, bo aż nie chce się czytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klik

Poradnik zrobiony 100% przeze mnie zakaz kopiowania bez mojej zgody.UWAGAZaleca się Wykonać kopię zapasową cs'a w razie czego !!Zaleca się również wgrywać boty na cs non steam dlaczego?Dlatego iż nie będziesz mógł już korzystać z dawnych zwykłych botów jeżeli wgrasz te.

Mhm, Twój ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klik

Poradnik zrobiony 100% przeze mnie zakaz kopiowania bez mojej zgody.UWAGAZaleca się Wykonać kopię zapasową cs'a w razie czego !!Zaleca się również wgrywać boty na cs non steam dlaczego?Dlatego iż nie będziesz mógł już korzystać z dawnych zwykłych botów jeżeli wgrasz te.

Mhm, Twój ...

HAHhhahahahah mnie to śmieszy ;o Myślisz , że skoro Ty nie potrafisz ktoś inny nie potrafi? Szukaj dalej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHhhahahahah mnie to śmieszy ;o Myślisz , że skoro Ty nie potrafisz ktoś inny nie potrafi? Szukaj dalej ;)

Przecież to plagiat.Nie podałeś źródła  z jakiego to skopiowałeś.A sam tego nie napisałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już widziałem ten poradnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz obowiązek dodać źródło jeżeli nie jest twój. Bo inaczej każdy by o to oskarżał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności