Skocz do zawartości
Red-Eagle

[KOSZ] Problem z pingiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, może ktoś z was będzie wiedział o co chodzi... Otóż, gram w CS 1.6 normalnie aż tu nagle parę dni temu gdy wszedłem na jeden z serwerów naszej sieci, ping utrzymywał się na 90-180... Gdzie normalnie lata na 20-45. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje? To trwa już kilka dni i robi się irytujące. Nie mam ustawień na wysokie graficznie, ponieważ mam kartę zintegrowaną... Po za tym, od jakichś 2 lat ( chodzi tylko o ten komputer ), działał bez problemów. A więc pytanie do was, co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tylko na serwerach Fragujemy.com?

2. Skanowałeś av?

3. Lagi i ping czy tylko ping?

4.router czy modem?

6. Sprawdzales ping na testach internetu? (Speedtest)itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz Counter-Strike, zminimalizuj i kolejno :

Menedżer zadań -> hl.exe lub hl32.exe ale któryś z tych -> prawy przycisk myszy -> ustaw priorytet -> niski . 

Powinno pomóc. Napisz najwyżej coś jeszcze zaproponuje co może być.

Edytowane przez WizKhalifa
  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zadziałało ze zmianą priorytetu. Dzięki za pomoc ;). Prosiłbym o nie zamykanie tematu w razie dalszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności