Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [!] Zgłoś problem ze stabilnością na serwerze GUNGAME CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzisiaj i było dobrze, zresztą wcześniej jak grałem też było dobrze. Nie wiem gdzie wy te lagi widzicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi na serwerze są nadal chociaż dziś na pewno mniejsze niż przez ostatnie dni . 

 

Co do kolegi wyżej co twierdzi że mi coś widzimy, to powiem tak jak się gra to się widzi :( Po co posty nabijać z twierdzeniem , że problemu nie ma ehhh.

 

 

player_scoreS.png.72eb469975003e95f0d57e747933b243.png

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie szukasz problemu, jak byłeś adminem tak i teraz jak nim nie jesteś. Jaki ty byles aktywny bedac opiekunem? Tak wlasnie byles ze zostales wywalony :). Grałem 7.02 i nie było zadnych lagow, na nic nie narzekałem to sie wypowiedziałem. Grałem dzisiaj, tez mnie nie lagowalo to sie wypowiedziałem. Postow nie musze nabijac bo mam ich wystarczająco, ale mam wrazenie, że ty je nabijasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie 

 

W dniu dzisiejszym to już nie są lagi to jest Tragedia . Tak tnie że jakaś masakra ludzi mają ping po 40 -50 a tnie , że trafić nie idzie . 

To nie pierwszy dzień gdzie się takie cuda dzieją . Kolesi czasem tak przytnie, że stoi w jednych kordach a za sekundę gdzie indziej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Analizowaliśmy ten problem wczoraj i wszystko wskazuje na to, że nie dotyczy on samego w sobie serwera, lecz Waszego Internetu. 

Od kilku dni jest przeciążenie na łączach w Polsce i niektórzy dostawcy widocznie nie radzą sobie z nim odpowiednio.

 

Zrobiłem dzisiaj rekonesans po serwerach. Najdłużej pograłem na serwerze GunGame i nie zauważyłem ani jednego problemu z jakością serwera.

Warto dodać, że @furyaa nie odczuwa również żadnych problemów na serwerze. Więc jeśli występują u Ciebie problemy, to spróbuj w tym czasie iść na serwer 4FUN - stoi na tej samej jednostce co GunGame, więc jeśli tam również będziesz odczuwał problem, to tym bardziej potwierdzi fakt, że nie jest to wina po stronie serwera. 

 

Pozdrawiam

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wszedłem na serwer na chwile i odrazu były żale o znikajace modele. Nie można też wszystko zrzucać na internet. Na koniec roku źle działa internet bo tak zawsze jest, na począku roku wina dostawcy. No bez jaj. Nie może być wina dostawcy bo innych serwerach naszych i na innych sieciach mam dobrze. Przeinstalowałem system, steama, cs'a no kurwa jeszcze może majtki mam świeże zakładać do gry. Coś jest źle i tyle.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem przed chwilą na GG i 4FUN masakra ping skacze że chu.. Na FFA, COD  DD2 tego nie ma. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dario203 napisał:

Ja wczoraj wszedłem na serwer na chwile i odrazu były żale o znikajace modele. Nie można też wszystko zrzucać na internet. Na koniec roku źle działa internet bo tak zawsze jest, na począku roku wina dostawcy. No bez jaj. Nie może być wina dostawcy bo innych serwerach naszych i na innych sieciach mam dobrze. Przeinstalowałem system, steama, cs'a no kurwa jeszcze może majtki mam świeże zakładać do gry. Coś jest źle i tyle.

 

Patrzyliśmy na pomiar @psiaq* oraz @Virus. czy @Nefretete z 4FUN i w dwóch pierwszych przypadkach straty pakietów wynosiły między 50 a 90%. W przypadku trzecim nie było jako tako straty pakietów, ale widać było, że ping był wyższy już na starcie, a nie w połowie łącza, co jednoznacznie dowodzi przeciążeniu infrastruktury sieciowej.

 

Jednostka była reinstalowana i konfigurowana od zera. Jak wspomniałem, ja nie odczuwam żadnych problemów na serwerze GunGame i problem dotyczy części graczy. Co jest dziwne, bo gdyby to był problem serwera, to przecież każdy odczuwałby problem. Niemniej jednak, mam jeszcze 1 pomysł. Wyłączyłem pewien dodatek na serwerze i zobaczcie teraz. Jeśli nadal będzie problem, wniosę o przeniesienie serwera na inną jednostkę i będziemy patrzeć dalej.

 

Podsumowując:

 

Dlatego tak ważne są pomiary sieciowe, a także demko, o którym Ci powiedziałem @Dario203. Bo gdybym sam odczuwał problem, to byłoby prościej to zdiagnozować, ale że nie odczuwam, to muszę konkretnie wiedzieć, żeby technik hostingu dokładniej to przeanalizował.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ani teraz, ani od rana nie miałam żadnego problemu.  W ostatnim czasie zdarzało się, że mi coś zlagowało, ale najczęściej skakał mi wtedy loss lub choke i problem był wtedy tylko u mnie. Może raz czy dwa (jakiś czasz temu) się zdarzyło, że nie tylko ja odczuwałam lagi i modele znikały - najczęściej była to kwestia max dwóch map. Pytałam stałych graczy i też zdania są podzielone.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Coś jest na rzeczy na sto procent z tym co się ostatnio dzieje i nie wydaje mi się by to przez neta . W tle mam wszystko wyłączone dodatkowo robiłem pomiary, widziałeś że odczyt był ok . 

Dodatkowo wystarczy wejść zwłaszcza po 18 i posłuchać co gracze mówią, lub wejść parę razy i popytać innych 3-4 osoby nie będą wykładnia . 

Ale dziwne że połowa ma o druga połowa nie . Zaraz się okaże że gra płynnie chodzi na światłowodzie tylko . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę dzisiaj czy jest okej, bo wyłączyłem pewien dodatek. Jak to nie pomoże, to przenosiny na inną jednostkę.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem na 4fun i tam nie mam takich problemów.  Gra mi sie tak samo. 

 

 

Ale ale... na 4fun ping mi skacze do 30-50, a norma u mnie jest poniżej 10. Graczom też skacze, tylko im do 100-150. Na GG nie mam takiego zjawiska, u graczy też nie zauważyłem. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze na 4fun nie lagowało, zawsze mam ping do 15 max i nie odczuwam żadnych lagów. Bardzo rzadko kiedy mam jakieś problemy z łączem i wtedy posiadam tutaj ping 60, czyli jak dużo osób na serwerze i śmiało mogę powiedzieć, że wina leży po stronie internetu a nie serwera. Chociaż, grając np na 4fun a dd2, to jest całkowicie inaczej. Na dd2 chodzi mi tak cs, jak bym gram sam ze sobą na new game, czyli po prostu idealnie jak nigdzie indziej.

 

Pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się dobrze, lecz problem nadal jest z pingiem u wszystkich, ping skacze mi np. gdzie wszędzie mam 20 a tutaj 50, u innych z 50 na 80. GG i 4FUN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z pingiem Na 4FUN, dużo osób jak i admini zauważyli zmiany jeśli chodzi o ping graczy.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orzan to gdzie masz pomiary winMTR? Bo nie widze ich od Ciebie, a to jest podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym zgłosić problem z występowaniem choke'a na serwerze. Wymuszana wartość rate 25k jest za mała.

 

Pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności