Skocz do zawartości
Night

[KOSZ] Przyspieszona rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym

Nick jakiego używasz: Camper
Wiek: 17 skonczone
Staż gry Counter-Strike:  okolo 4 lata
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  tak
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: tak
Znajomość komend oraz funkcji admina: 8/10

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Poniewaz zauwazylem ze w nocy jak i rano gdy gra malo osob pojawiają sie aimerzy i chcialbym nad tym zapanowac . jestem na fragujemy (cod) co dziennie wiec mysle ze  mi sie uda ;P

PS: skladalem kilka miesiecy temu podanie nie przeszlo bo nie mialem steama dzis sie to zmienilo :)

 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:101561375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem adminem: dziennym, dokladaniej po godzinie 16 (do 15praca) do 22 mam czas na gre

Nick jakiego używasz: Lukas
Wiek: 18
Staż gry Counter-Strike: okolo 7 lat z przerwami
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: tak, kick za txt, oraz ban na 1h za sg na resp (obydwa przypadki zanim sie dowiedzialem co i jak)
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: nie
Znajomość komend oraz funkcji admina: nie, szybko sie ucze.

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem uczciwym graczem, ktory gra dla przyjemnosci. Czesto na serwerze widuje cziterow, a admina nie ma. Chcialbym zaprowadzic porzadek na serwerze jezeli tylko dacie mi taka mozliwosc. Gram na serwerze od ostatniego resetu (jestem w top50).

Mozecie spytac The next best, jak czesto mu wskazuje cziterow i czy dobrze mi sie wydaje co do ich nieuczciwosci ;)
 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: aktualnie nie moge sie zalogowac, dodam jak tylko mi sie uda. Wrzucam post wczesniej, zeby dac czas do namyslu :)

Edytowane przez Lukas95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem adminem: Dziennym.

Nick jakiego używasz: Socjopata
Wiek: 18
Staż gry Counter-Strike: 8 lat - z przerwami.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Jeden jedyny raz, za przypadkowe SG na horyzoncie respa.
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak, kilkakrotnie. 
Znajomość komend oraz funkcji admina: 8/10

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Zdecydowałem się złożyć podanie, ponieważ serwer jest naprawdę przyjazny, lecz niestety niszczą to gracze z "dopalaczami". Chciałbym mieć kontrolę nad tym, mam dużo czasu na grę praktycznie o każdej porze dnia. Byłbym rozsądnym i sprawiedliwym administratorem :).

 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:2259545

Pozdrawiam.

Edytowane przez socjopata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem adminem: w sumie zależy od dnia bo jestem studentem i mam dziwnie porozrzucany plan a siedzę rano popołudniu i wieczorkiem . Praktycznie codziennie. U mnie biednie wyglądaję jedynie weekendy bo jadę na chatę i spędzam czas z rodziną :D

Nick jakiego używasz: Twi$tu
Wiek: 19
Staż gry Counter-Strike: ładnych z 5 lat z przerwą w te wakacje
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: tak . Kiedyś miałem własną serwerownie ale praca w wakcje pochłoneła mój czas i ochotę więc serwerownia się sypneła .
Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak z 9 nawet 10 . Jak pisałem swego coda to trochę w tym siedziałem

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam na razie dużo czasu z którym nie mam co robić ( ile można się uczyć ) to siedzę na serwerze. Często gdy gram rano brakuje admina tak do godziny 13 ~ potem w zależności od dnia zaczyna się pojawiać więcej graczy i czasem admini. Przez to że głęboko siedziałem w csie znam wiele rzeczy i na ile gracz może sam dobrze grać bez żadnych wspomagaczy. Posiadam mikrofon i pomagam graczom . Znam dodatkowo angielski :D (zauważyłem że czasem pojawiają sie typki zza granicy i brak wtedy z nimi komunikacji ). Jestem ogarnięty , nie targają mną emocje podczas gry. Strasznie mnie wkurzają cheaty dlatego chciałbym żeby nie grali na tym serwerze a ja gram w nietypowych godzinkach więc umożliwia moja pomoc większą kontrole.

 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: Nie posiadam . W planach zakup może na święta , na razie mi nie potrzebny .

Edytowane przez Twistu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym; poranny/dzienny/nocny jestem na urlopie wiec czasu mam od groma

 

Nick jakiego używasz: ApOcAlIpSa
Wiek: 27
Staż gry Counter-Strike: około 6 LAT
Staż gry na serwerze: dość dlugo
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie bylem przynajmniej nie pamietam gram dosc dlugo cos kolo 3 lat na tym serwerze z malymi przerwami
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak
Znajomość komend oraz funkcji admina:Tak
Godziny w jakich grasz: Rano ,wieczorami
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:  denerwują  mnie ludzie łamiący zasady serwera . Czesto nie ma kto ich ogarnąć zwlaszcza w godzinach rannych i nocnych . Znam już większość adminów , graczy .Chetnie zglaszam cziterów adminom .

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:33432859

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Jest ich wiele szczerze mówiąc, bo bardzo często zmieniam. Ostatnio chyba na "ZakI"
Wiek: 22
Staż gry Counter-Strike: Nie jestem pewien, ale odliczając przerwy... pewnie z jakieś 7 lat ;)
Staż gry na serwerze: Również nie mam pojęcia. Na pewno mam wasze serwery w ulubionych już od dawna. Nie raz tutaj grałem i nie raz przeskakiwałem sobie z jednego Waszego serwera na drugi :)

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK/NIE [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] Nigdy :)
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Oczywiście, że tak ;) Łącznie z opiekunami serwera, J@ itp. :)
Znajomość komend oraz funkcji admina: TAK
Godziny w jakich grasz: W weekendy to praktycznie ponad pół dnia... a w tygodniu z racji tego, iż jestem osobą pracującą od późnych wieczorów, aż do poranków.

Skoro mam podać tak +/- godziny w jakich gram, to niech będzie 18:00- 4:00
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: W końcu mogę coś napisać od siebie :) Zmuszony jestem na wstępie przyznać, że tak - założyłem tutaj konto, aby móc złożyć aplikację na stanowisko admina. Nie ma się czego wstydzić, jeśli człowiekowi zależy na tym, aby wszyscy (łącznie z nim), mogli spokojnie cieszyć się grą, bez cheatów, wyzwisk itp. Ostatnio nie wiedzieć czemu strasznie spodobał mi się CODmod, dlatego też składam podanie własnie tutaj - bo juz nie krążę po waszych serwerach co 5 minut, tylko gram długo na jednym :)

 

To było tak tytułem wstępu...

 

Teraz chciałbym powiedzieć, ze jestem osobą pracującą, dorosłą już od paru dobrych lat, co wiąże się  oczywiście z odpowiedzialnością :)

Adminem byłem juz nie raz, więc bez problemu ogarniam o co w tym wszystkim chodzi (oczywiście nie jestem ani Alfą ani Omegą, tym bardziej po przerwie, ale myślę, że to nie jest jakaś ciężka robota ;) Ot troszkę zaangażowania i już się jest dobrym adminem ). Rozumiem tez, że oprócz pilnowania porządku na serwerze, ważne jest budowanie na nim dobrej, miłej i domowej atmosfery. Na COD mod nie wiedzieć czemu ludzie są średnio przyjaźnie nastawieni do siebie, taką małą zależnośc zauważyłem, ale może to z powodu irytacji, że czasem cheater potrafi przez parę godzin siedzieć na CODMOD uzywając AIMBOTA, a i tak nie dostanie bana.

Dlatego też pojawiło sie tutaj moje podanie. Rzeczywiście adminów jest mało dość jak na taki serwer, fajnie by było jakby zawsze był na nim jakiś admin. Dlatego też , z racji tego ile czasu spędzam w grze, pragnę złożyć podanie o admina :)

Jeśli ktoś gra na CODMODzie, to wie, ze wieczorami najcześciej grają własnie ludzie z "dopalaczami". Dlatego też, korzystając z tego, że i tak tutaj siedzę i gram - mogę zaopiekować się ich oszukańczymi tyłkami i ich z przyjemnością banować :)

 

Pozdrawiam Serdecznie :)

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:77095799.

Edytowane przez ZakI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zamykam przyspieszoną rekrutację na Adminów serwera COD MOD. Dziękuje i pozdrawiam.

Z poważaniem opiekun serwera Cod Mod. 

@Night

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności