Skocz do zawartości
panikaaa

[KOSZ] Zlot graczy serwera fragujemy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie myslal ktos kiedys by zorganizowac zlot graczy by sie skirac do nie przytomnosci...:D

Moim zdaniem od czasu do czasu powinno byc cos takiego zorganizowane...powiem wam ze to jest calkiem dobra mysl tylko trzeba dobrego organizatora:] ktos powinien o tym pomyslec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko mówi, kolego. To nie jest łatwe, a to z kilku powodów. Przede wszystkim każdy mieszka gdzie indziej, ustalić miejsce pobytu, porę i czas tak, by wszystkim pasowało, to nie lada wyzwanie. Potem powrót, niektórzy mogą wracać pociągiem kupę czasu do domu, nie mówiąc już o noclegach - tutaj, co za tym idzie to są przecież także koszty i wiek naszych graczy. Zauważ, że mało jest graczy pełnoletnich, połowa to dzieci, którym to rodzice zwyczajnie nie pozwolą na taki wyjazd, bo "ach te dzisiejsze czasy". Kolejną istotną sprawą jest ilość graczy, uważam, że na taki zlot potrzeba więcej użytkowników na forum niż to co jest obecnie, nie przeczę, że o, teraz jest nic, ale chodzi o to, że jest pewna zależność, im więcej aktywnych użytkowników na forum, tym liczba chętnych z czasem będzie wzrastać, jeśli nie będą to dzieci rzecz jasna. No i chęci... myślę, że na chwilę obecną to po prostu nie wypali. Przykro mi.

  • Ustrzel fraga! (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak enQ :). Już widzę osobę z Gdańska, która jedzie do Warszawy/Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie pewnie nie chodzi tu o to, aby gówniarze się pojawili za $$ rodziców. Bo ja takich osób pilnował nie będę, powiem papa i odeślę kopniakiem.

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym się napił tymbarka z kimś.

  • Ustrzel fraga! (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl spoko tylko EnQ podala wyczerpujące powody czemu nie. Koval kiedyś sie przejadę do Ciebie na Tymbarka xD

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee eeeee weźcie mnie też na tego tymbarka ^^

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do Krk stamtąd Cie zgarne i pojedziemy do Kovala w tychy ^^

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na tychy to mam niedaleko xD

enQ wyjaśniła wszystko i wyczerpała temat

Edytowane przez Night

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanrin ja w Tarnowie mieszkam to też się zabiorę co ? przyjedź ciężarówką i wywoź nas jak imigrantów, albo jakimś busem :D tylko trzeba by trochę tego tymbarka więc będzie trzeba się złożyć albo samemu skołować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak inni żeby takie coś zaistniało trzeba znaleść/mieć:

*Odpowiednie miejsce.

*Fundatora (a wątpie, żebyś Ty fundował).

*Trzeba by zorganizować jakieś ciekawe zajęcia dla przyjezdnych . (Przyjedziemy i co ? )

*Oraz opiekuna dla ludzi poniżej 18 roku życia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj cały temat! Oopiekunem nie będzie nesty a jak nie on to na pewno pan Trynkiewicz się zgodzi, zlot się nie uda. Indywidualnie to tak, ja naprzykład wpadam początek czerwca do banga na obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tego tematu. Zlotu nie będzie. Nie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności