Jump to content
touchpad

[CS 1.6] Błędy na serwerze GunGame

Recommended Posts

Witam,

Na gg pool day pakę idzie położyć... Wcześniej nie było takiej możliwości. Podczas rozgrywki sprzed kilku minut paka była położona kilkukrotnie. Coś chyba nie tak.

A graliście drużynówkę? 

A tego to Ci nie powiem bo nie pamiętam...  :(  Czy dla drużynówki taki stan rzeczy jest prawidłowy?

BTW. kiedy będą dostępne demka z HLTV? 

Na drużynówce można wykonywać cele map. A tak to zablokowane są elementy, testowałem i działa dobrze. 

Bimbas łysy, jak i ja zauważyliśmy 2 błędy dotyczące nowego teambalance otóż 
Raz przenosi ludzi z drużyny PRZEGRYWAJĄCEJ do drużyny wygrywającej a po drugie przenosi np do TT to pokazuje się info, że przenosi nas do CT i odwrotnie. 

kolejny błąd zobaczyłem dzisiaj, a w zasadzie wczoraj. tzn. wchodzę na serwer, a tam zwykły dm (respię się jak na rozgrzewce itd.) gg nie ma, a lata 2 czy 3  czitów i mapa nie może się skończyć już któryś raz co nie wejdę to samo weźcie to ogarnijcie

Wiem już od czego to jest. Spokojnie, poprawię niebawem :)

Błąd prawdopodobnie został już poprawiony. Będę obserwował serwer :)

Błąd nadal występuje. Na aktualnie granej mapie - gg_dev_boxes

Ok, jeszcze to zweryfikuję.

Nie wiem o co chodzi, ale na ostatnim lvl przypuszczam że knife jest chyba błąd. Przez chwilkę jest nóż, a potem granat za granatem. Po zabiciu magazynek się nie przeładowuje(chyba że ma tak być??) Ogólnie nie wiem czy wszyscy czy tylko vipy mają opcję granat za granatem, ale może to być uciążliwe...

Owszem tylko VIPy mają granat za granatem przez całą mapę, i jest to bardzo uciążliwe. Dlatego też prosiłem Cię żebyś tego nie używał bo to odstraszyło graczy. Ja nóż miałem normalnie, po chwili się pojawił granat ale mogłem zmienić na nóż znowu bez problemu. A co do he to wolałbym żeby zostało w jakiś sposób ograniczone bo VIP dosłownie może przegrać całą mapę używając only he.

Dlatego też prosiłem Cię żebyś tego nie używał bo to odstraszyło graczy.

Widzę szybko zapomniałeś jak gg_aztec też tak rzucałeś he... 

Następnym razem chłopczyku zastanów się zanim zechcesz mnie znowu kicknąć z serwera...

A dlaczego te problemy zgłoszone są tutaj? Czy te problemy kolidują ze stabilnością gry?! Nie, wyraźnie jest napisane coś innego.

Małe sprostowania: problemy z granatami są przez V.I.P'a, bo zmieniłem coś w dawaniu granatów, ale jest wadliwe. Dlatego przywrócę jak najszybciej poprzednią wersję. 

A co do nie przeładowywania magazynku po zabiciu, zostało to celowo zrobione. Nie będzie żadnego przeładowania tak, aby rozgrywka była bardziej sprawiedliwa. Gdyby zrobić tak, jak Ty mówisz łysy, to niestety, ale co chwile byś zabijał tych graczy w nieskończoność. Tym bardziej, że nie ma teraz żadnej ochrony początkowej dla graczy, którzy przed chwilą zrespili się. Więc rozgrywka jest teraz zbalansowana, nie masz strzelać na fulla i liczyć, że ostatnim nabojem zabijesz kogoś, to zaraz Ci się odnowi. Masz grać rozważnie. 

PS. Przypominam, że silnik jest całkowicie nowy ( od nowa napisany ). Poprzedni miał około 9k linijek, ten ma około 3k.

// przeniosłem posty

Mam pytanie co do awp. Zawsze był jeden strzał teraz na początku też jest, ale po zabiciu gracza następuje przeładowanie magazynku. Wtedy jest normalnie 10 naboi. Ma tak być czy jest to błąd?

To jest błąd i jeśli występuje, to go poprawię. Dzięki.

Gdy wchodzę na serwer na mapę gg_ra_battlefield wyskakuje mi błąd:

uNgFydJ.jpg

Ściągnięcie mapy z internetu i wrzucenie plików w odpowiednie miejsce

nie pomaga. Może ktoś mi załadować ten plik ?

• Karambit (-) 1

Nie wiem od czego jest to zależne, ale dzisiaj gościu na 4 poziomie miał granat i rzucał nim raz za razem, a potem na innej mapie jakiś koleś miał famasa zaraz na początku. Kolejna sprawa to glock w rozgrzewce, też zauważyłem dziś że komuś się udało biegać z bronią w nożówce.

Mam jeszcze jedną sprawę nie może ogarnąć tego bo jak ktoś gra na GG+DM.I jest chwilę z/w i już odrazu robi się czarny ekran.Nesty ogarniesz to jakoś to jest mega wkurzające.

Dzisiaj zauważyłem, że koleś wchodzi dopiero co na serwer i ma HE, a wcześniej na serwerze go nie było.

Jeśli chodzi o czarny ekran - to jest plugin przeciwko kamperom. I ma słuszne zastosowanie. A co do tego co piszesz @Borsaton, przyjrzę się temu.

Z tego co pamiętam to wczorajszego dnia jeden z graczy posiadał deagle kiedy trwała rozgrzewka. Oczywiście nie jestem do końca pewny czy było to wczoraj czy przedwczoraj. Jeżeli zauważę jeszcze raz taki błąd to natychmiast go zgłoszę. Informuję jednak, że takowy problem występował. Niestety nie wiem co to była za mapa, bo nie ogarniam ich wszystkich. 

A może godzinę podasz? To też istotne. W HLTV się sprawdzi czy w logach co to za mapa.

27.11.14 r. mapa gg_yhea ok. godziny 9.30 gracz posiadał deagle kiedy trwała rozgrzewka. Teraz jestem pewny co do czasu i mapy. 

@Z tego co widzę od przedwczoraj nie są zapisywane demka z HLTV na stronie. Prosiłbym też, aby to sprawdzić :)

Nie wiem od czego jest to zależne, ale dzisiaj gościu na 4 poziomie miał granat i rzucał nim raz za razem, a potem na innej mapie jakiś koleś miał famasa zaraz na początku. Kolejna sprawa to glock w rozgrzewce, też zauważyłem dziś że komuś się udało biegać z bronią w nożówce.

To jest badcamper, motywacja do biegania a nie siedzenia w miejscu....