Skocz do zawartości
karol1988120

[KOSZ] przenikanie przez druga osobe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zwrocic uwage iz wiele osob na mapach staje z awp w jednym miejscu i sie przejsc nie da jak ktos chce isc wiec milo by bylo jakby wgrany byl plugin przenikania gra stala by sie o wiele latwiejsza ludzie by sie nie denerwowali i niewyzywali nawzajem co jest dosc czestym przypadkiem w takich sytuacjach mysle ze zastanowicie sie nad wgraniem takiego pluginu Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Powód: To jest 4fun i na takich serwerach czasami sie uklada piramidki albo po prostu pomaga sie wejsc komus gdzies. Ja jestem za tym zeby wgrac przenikanie na poczatku rundy wtedy nie blocza na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również na nie. Co to za gra, gdy Cię nikt nie może zablokować, blokować przejście - bez tego nie ma gry ^^. A tak na poważnie, to dzięki temu gra byłaby niewiarygodna, nie rzeczywista oraz to jest 4FuN - tu się gra dla zabawy ;), trzeba się do tego przyzwyczaić, że czasami ktoś nas zablokuje.

@Edit Byłem na nie, ponieważ z jego propozycji wywnioskowałem, iż to ma trwać przez całą rundę, nie tylko na starcie. Teraz zmieniam mój głos na pozytywny.

Edytowane przez SPOK3Y^ST3GA^^C3P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym moim pomyslem. Mialem to kiedys na serwerze swoim i chyba dalej tam to maja. Na pocztaku rundy przez 5 sekund moga przenikac. Wtedy sie tak nie pchaja na spawnach :)

Edytowane przez PapaSmerfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PapaSmerfik, a po co wypowiadasz się dwa razy o prawie tym samym?. Istnieje opcja edytuj.

 

Co do pomysłu to tylko na początku rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego było na aim/awp i myślę, że można to znowu wprowadzić. Jak mam być szczery, to nawet zapomniałem o tym. Plugin sprawdzał się dobrze i mógłby działać jakieś 15s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten plugin był już kiedyś na 4Funie ( Sam pisałem propozycję wgrania go ), lecz nie wiem dlaczego zniknął on w pewnym momencie.. Jest za wgraniem go, ale tylko przez ok. 10 sekund od początku rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten plugin był już kiedyś na 4Funie ( Sam pisałem propozycję wgrania go ), lecz nie wiem dlaczego zniknął on w pewnym momencie.. Jest za wgraniem go, ale tylko przez ok. 10 sekund od początku rundy.

Plugin zapewne zniknął po tym, gdy serwer 4FUN był naprawiany parę razy. Co do czasu trwania, to myślę, że 5 sekund spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy swój plugin, naprawdę nie trzeba nam dawać źródła. Plugin został dodany na mapach AIM/AWP z powrotem na 20 sek.

Edytowane przez Nesty
  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby dobrym rozwiązaniem, aby dodać ten plugin na pozostałe mapy na 5-10 sekund? Jeśli np. Na dd2 stanie 5 osób w przejściu na B (w tt), to nie ma jak przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak minie te 15 sec a jakiś gracz wejdzie w innego i "Bug" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddzieli.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nie potrzebna. Nie będzie wtedy gry ;) . Co to ma być za gra jak wszyscy przez Siebie będą przechodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kozacki Styl
      Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany.
      Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze 
      Wypis z consoli

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: RecyDywistA
      ||| IP: 188.146.104.57
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331
      ||| Nick admina: Sunwolf
      ||| Powod: blokujesz szalonego
      ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58
      ||| Dlugosc: 4 godzin
      ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin
      ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      * Przywileje ustawione
    • Przez Szakuł
      Siemka, od kilku dni, kiedy gram na serwerze Arena 1v1 dzieje się taka dzicz. Ludzie się wyzywają, kampią, prowokują, a dzisiaj kolega pojawił się na serwerze z bezczelnym aimbotem. Czy ta sieć serwerów już powoli umiera, czy po prostu jesteście tak niechętni do przyjmowania nowych administratorów na stanowiska? Jeszcze rok temu rzadkim widokiem był brak jakiegokolwiek administratora na serwerze. dzisiaj dziwię się jak, jakikolwiek zjawi się na arenie. Zapraszam do dyskusji członka  administracji i wyjaśnienia małej aktywności administratorów na serwerze. Poniżej przesyłam dwa screeny z dzisiejszej gry, na jednym statystyki cheatera i jego nick, na drugim kulturalną dyskusję dwóch graczy,


    • Przez caj0x
      Bardzo mi smutno że mnie jak i innych prowokowales mam nadzieje ze sie zmienisz na lepsze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności