~JokeR

Oceń nutkę poprzednika :)

Recommended Posts

Dycha

• Extra 1

8

• Shoot frag! (+) 1

3/10

9

9/10

• Love Frag (++) 1

10/10

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (++) 1

6

Freestyle nie ma żadnego sensu 🤣

Osobiście słabe 2/10 

6/10

8/10

• Love Frag (++) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By .jasiek
      Nick:jasiek
      Aktualny wiek:18
      Krótkie przedstawienie się:Mam na imię Janek mam 18 lat na fragujemy gram od stycznia bieżącego roku.Mieszkam w województwie Świętokrzyskim.
      Staż gry Counter-Strike:W csa gram od roku 2015.Na aktualnym koncie 2839h ale jakby zliczyć wszystkie konta na których grałem to 5k napewno
      Jakim chciałbyś być sędzią: ocenianie demek
      Jaką grą chciałbyś się zająć: cs:go
      W jakiej porze można Ciebie spotkać na forum:Na tygodniu wieczorkami a na weekendach w różnych porach dnia.
      Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:NIE
      Doświadczenie na podobnym stanowisku ( dośw. w ocenianiu ):Doświadczenia w ocenianiu nie posiadam ale myślę że to przyjdzie z czasem (o ile dostanę szanse)
      Dodatkowe informacje: Myślę że mam spore doświadczenie w grze i potrafie odróżnić skillową osobę od osoby która cheatuje.
    • By Shezo
      Nick: Shezo
      Aktualny wiek: 17 lat.
      Krótkie przedstawienie się: Hejka, mam na imię Jakub, mieszkam w małej miejscowości położonej niedaleko Zamościa (Lubelskie). Moje hobby to oglądanie, recenzjowanie, rysowanie anime & oczywiście muzyka. 
      Staż gry Counter-Strike:  ok. 8 lat
      Jakim chciałbyś być sędzią: ocenianie demek i screenów.
      Jaką grą chciałbyś się zająć: cs 1.6 
      W jakiej porze można Ciebie spotkać na forum: Teoretycznie cały czas, praktycznie przez większość dnia.  (
      Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie.
      Doświadczenie na podobnym stanowisku ( dośw. w ocenianiu ): Tak, byłem już Sędzią w przeszłości i to na większej sieci niż ta. Doświadczenie takowe posiadam (minimalne czy bardziej zaawansowane nie mi oceniać). Kiedyś przez krótszy czas cheatowałem, umiem rozpoznać na demku kto tak naprawdę gra odpalony czy po prostu jest "dobrym" graczem. Cheater cheatera rozpozna, wystarczy tylko myśleć jak osoba używająca wspomagaczy i przewidzieć jego ruch, a demko nie będzie problemem. Nawet najlepszy cheater w końcu popełnia błędy, wystarczy tylko dobrze się przypatrzeć  
      Dodatkowe informacje: Mam dużo wolnego czasu, jak większość młodych ludzi. Tak poza tym lubię oceniać demka czy też sprawdzać ss'y innych - sprawia mi to frajdę. 

P.S  My sharingan will see you

@Hayu ss to najprostsza rzecz. Nie trzeba wiedzieć dużo, żeby dokładnie je sprawdzić. Jako Sędzia na innej sędzi sprawdzałem ss'y i demka, nie było żadnych podziałów na tych co sprawdzają demka a na tych co sprawdzają ss'y.  Co do czasu wolnego to oczywiście będzie go mniej po rozpoczęciu roku szkolnego, ale jeszcze dużo czasu do tego. Na razie trzeba myśleć o tym co jest teraz, potem dopiero co potem.

@gtx Oczywiście tamto podanie na "BlackListed" było w celach humorystycznych i większość liczba ludzi nawet nie brała tego na poważnie bo i tak zostałoby odrzucone z miejsca jakby pojawił się jakiś administrator. Więc tyle w temacie tamtego podania.  Jak chcesz więcej info to poprosze na PW. A w tym podaniu jak zjedziesz na dół to masz jeszcze napis potwierdzający to, że nie było to celowe.

@Czerwion Wymyślasz sobie własnego wymagania, że czepiasz się się drobnostek? To, że nie grywam na tych serwerach czy to znaczy, że w ogóle nie gram. Poza tym co ma czas spędzony na serwerach do podania? Trzeba być aktywnym na serwerach, żeby dostac rangę "Sędzi"? No dobrze, mam przegrane około 20h+ na ZM Infection  i 20h+ na GG oraz po kilkanaście godzin na innych serwerach czy to w CS 1.6 czy CS:GO. Potrzebuję mieć przegrane 100h żeby spełnić twoje wymaganie? Grałem na tych serwerach zanim jeszcze założyłem konto tutaj. Redaktor mnie nie przerasta, mamy własne harmonogramy i mamy ustalony czas co gdzie i jak mamy stworzyć/wstawić więc wszystko można zrobić przed czasem - tak naprawdę to nie jest aż tak wymagająca ranga. Powiedziałbym, że ranga admina na serwerze jest już bardziej wymagająca. Jak sam piszesz "dajemy sobie radę", więc jeśli mój czas przeznaczany na forum zmniejszy się o połowę to będę musiał pisać rezygnację? No to czas zamknąć rekrutację na Sędziego bo dajecie sobie radę  @Edit2 Odpisuję po prostu na rzeczy, które chcę wyjaśnić, po to jest opcja Edytuj. A jeśli uważasz, że to niedojrzałe zachowanie to nie wtrącam się, każdy może wyrazić swoje zdanie. 

• By ŁysyZBrazzers
      Nick: ŁysyZBrazzers
      Aktualny wiek:17
      Krótkie przedstawienie się: Siemson nazywam się Bartek na sieci "Łysy". Na fragujemy gram od od 13/14 roku życia czyli już trochę czasu.
      Staż gry Counter-Strike: 5/6 lat około 3200 h
      Jakim chciałbyś być sędzią: Ocenianie demek i screenów
      Jaką grą chciałbyś się zająć: Cs:go 
      W jakiej porze można Ciebie spotkać na forum: Różnie potrafię być o 7 z rana o 2 w nocy ale i o 17 czy 13
      Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nope 
      Doświadczenie na podobnym stanowisku ( dośw. w ocenianiu ): Niestety nie ale chcę się nauczyć 
      Dodatkowe informacje: Mam duże doświadczenie w grze co potwierdza moja ranga (globala wbijałem z 3 razy aż mi się znudziło) i spędzony czas w grze . Myślę, że się przydam ❤️. Pozdrawiam !