Skocz do zawartości
arczii

Problem ze znikajacymi serverami - steam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kiepski problem bo czesto znikaja mi servery z ulubionych co jest upierdliwe, jest jakis powod tego? albo folder w ktorym sa przetrzymywanie pliki/adresy serverow? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo masz uszkodony plik, albo wchodzisz na niewłaściwe serwery, chociażby skilluj. Tam podmieniają Masterservera, być może też majstrują z ulubionymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam ten sam problem z DD2 na NS - posiadam go na liście, lecz w ogóle nie jest wyświetlany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD2 to zupełnie inna historia i inna bajka. DD2 to nowsza wersja serwera oraz nowsze dproto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teoretycznie wszystko wyjaśnia - za pomocą: connect mogę normalnie wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Twój problem jest zupełnie innej skali! On mówi o platformie steam, a Ty mu mówisz o NS. NS'y same skazują się na takie problemy a nie inne. Serwer DD2 jest prawidłowo skonfigurowany, zabezpieczony, używa najnowsze dproto, które nie działa na starszych serwerach typu 4FUN/ZM. Kto Ci każe używać NS? 

 

Jeśli już mówimy o NSach, to ja jakoś mam również NS do testów i problemów z DD2 nie ma. Jednak przeanalizuje bacznie tę sprawę jeszcze raz, ale imho wina leży po Twojej stronie.

 

W dalszym ciągu arczii nie odpowiedział na moje pytanie, które jest kluczowe dla tej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to ze co jakis czas, powiedzmy co pol roku robi mi sie automatyczny restart serverow na STEAM i prawde mowiac od miesiaca gram tylko na waszym serverze, czasem CS:GO i Natural Selection 2 - i naprawdę nie wiem co jest odpowiedzialne za to ze servery sie kasuja, zawsze uzywam STEAM do gier i nie chodze po jakis kiepskich serverach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został przeniesiony z forum

Świat Counter-Strike'aCounter-Strike 1.6Problemy i pytania

do

GryWszystko o steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności