Jump to content

voun ♥

Fragowicz
 • Content Count

  36
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Początkująca

1 Follower

About voun ♥

 • Rank
  Śmiały fragowicz
 • Birthday 02/11/1998

Profile information

 • Name
  Krystian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Gdańsk/Breda

Information about Fragowicz

 • Nick
  voun
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE
  CS:GO - SURF
 • How did you find out about us?
  Z facebooka

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  Intel Core i7-9700K
 • Graphics Card
  GEFORCE RTX 2060
 • RAM
  HyperX Predator, DDR4, 32 GB,3333MHz
 • Keyboard
  Reklamy HyperX Alloy FPS RGB
 • Mouse
  SteelSeries Rival 600
 • Smartphone
  iPhone 11 Pro Max

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Śmieszy Mnie to, odbycia kary? Nieraz byłem świadkiem, gdzie banujesz ludzi za to na dzień. Więc siebie też zbanuj na dzionek, będzie uczciwie. Bez odbioru. EDIT. Ja nie będę z Tobą wojował czy tak jest czy nie. To, że banujesz z powodami "Ignorowanie admina" nie wyklucza Cię, że tak nie robiłeś. Big Liar.
 2. Również dopiszę swoje. @ Poseidon urazy nie mam do Ciebie, tak jak Tobie napisałem na PW. Krzywdy wam nie robię. Tak naprawdę wystarczyło do Mnie napisać na wiadomość prywatną, a nie jeździć po mnie jak po szmatce. Co do kary, nie liczę, że OP dostanie permbana, lecz lekcje pokory, która nauczy go podstaw kultury. Dziękuje wam. 😊
 3. Skarga na: gracza Nick podczas gry: voun Nick osoby oskarżonej: Poseidon Dlaczego składasz skargę: Dlatego, że gracz zbyt pewnie się czuję. Data zdarzenia: Tutejsza. Opis zdarzenia: Może zaczniemy od tego, co się ostatnio działo. Mianowicie, nie znam tego gracza, ale gracz uparty niczym osiołek wyzywa jak leci, mówi nieprawdę i namawia do nienawiści. Gdy nie ma admina na serwerze, to ów gracz lubi sobie powyzywać graczy jacy to oni nie są. Ależ gdy już admin sobie wejdzie, to robi się pokorny i milutki jak baranek. Trochę od siebie do Pana wielkiego. Nie znasz Mnie, nie wiesz kim jestem, a nagadujesz na mnie brednie, rozmawiałeś ze Mną? Pytałeś się mnie o coś? Nie, więc ogarnij pupcie, bo życie da Ci popalić późniejszym czasem. Pamiętaj też, że wiem kim jesteś, choć nie znając Cię, będę wiedział komu zgłosić twoje młodociane zachowanie. Dowód 1: http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20210111-171349-24103757-surf_strange2_v2_fg-____SURF_____Fragujemy.com_____ghost__ws__knife__gloves.dem.zip 17:20 - wyzywanie. 19:52 - wyzywanie. 21:00 - wyzywanie. Dowód 2: http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20210111-173556-574673169-surf_dust2_2015_fg-____SURF_____Fragujemy.com_____ghost__ws__knife__gloves.dem.zip od 01:26 do 01:40 - wyzywanie. 04:30 - głupie odzywki. 07:00 - wyzywanie. 08:54 - wieczny problem ma do gracza PękniętyDzban. Dowód 3: http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20210111-180001-199919939-surf_mai_remix_fg-____SURF_____Fragujemy.com_____ghost__ws__knife__gloves.dem.zip Rozpisanie demka (rozpisze w czasie, bo tak mi wygodniej.) 06:40 - głupie odpowiedzi. 14:40 - chęć do wyzywanie, lecz @ Allski obecny na serwerze. 16:40 - głupie odzywki v2. 19:07 - wyzywanie gracza, że jest daltonistą, bo powiedział, że nie ma cyfry 15 w głosowaniu, lol? 19:30 (do końca mapy) - festiwalu ciąg dalszy.. Tego jest dużo, ale kto by chciał taką komedie, w której w kółko to samo. Pozdrawiam cieplutko administracje Surfa, jesteście najlepsi.
 4. Serwer: Surf Nick podczas gry: tomaszbujdziak04 Nick admina podczas gry: Papa Smerf Powód bana: Obrazanie admina. Wydruk z konsoli: Może coś od siebie napisze. Prozaiczna sytuacja, znajomy (tomaszbujdziak03) dostał muta, a po zapytaniu @ PAPA Smerf nie mogłem dostać odpowiedzi, jedynie usłyszałem że ma sobie sprawdzić SB, ale niestety nie działa. Później niestety, ale powiedziałem wprost do Szanownego Admina, że cyt. "to nieźle masz nasrane w bani", z góry przepraszam, za to. Super, powiedziałem, ale serio? Ban? Wystarczyło wklepać mute, tyle, a nie banujesz każdego za wyzywanie, a później się dziwisz, że każdy najeżdża na Ciebie. W sumie na serwerze jesteśmy od rund 1:2, ale nic sie tam nie dzieje, cała akcja zaczyna się w rundach 3:2. Pozdrawiam cieplutko. EDIT. Jak ktoś ma chęć, to może sobie obejrzeć festiwal. Nie mogę znaleźć działu od normalnych odwołań, pardon ślepy jestem.
 5. W sumie to obejrzałem sobie buzzkilla. Wiesz co tam jest @ PAPA Smerf ? Wielkie nic, @ hoffie sobie surfował normalnie używając +left, +right. W sumie, może niech ktoś lepszy te demka rozpatrzy, między innymi @ me. Ps. Surf nie polega tylko na aimbottingu, są tacy co grają SurfTrick, SurfTimer. Jak ktoś stwierdzi, że ma aimbota, to pierdolnę z śmiechu.
 6. A też dorzucę swoje dwa grosze. Brak mutacji, brak kultury i ciągle drzesz się do mikrofonu. Na dodatek nadużywasz "ez". Prowokujesz ostro, a gdy wejdzie admin to zamykasz się w sobie. Już dzisiaj była taka sytuacja na mapie surf_iceland. Nie.
 7. Dobranoc, slodkich snów! ??
 8. oj tak, tak +1
 9. >śmieszkowanie z posta >bycie pseudopoważnym KEKW @ q1y @ somehoww Zluzuj wora, każdy sobie śmieszkuje, więc schowaj garnitur już Panie poważny, hehe. @ somehoww Nikt Cię nie poucza, nie myl pojęć. Nie znasz tematu, a pultasz się na sto dwa, połóż się spać już, dobranoc Szeryfie.
 10. serwus mam na imię krystian, tesz gram w tibie poznamy się????pls @ q1y go tibia misiu @ q1y dobra, dawaj ale tylko do 2:30 mogę ty no @ q1y pusc sobie to ty a to ta @ Torri co grała na surfie???? czy nie @ q1y a ok @ q1y fajna się wydaje co??
 11. Pewnie, chodziło mi tylko praktycznie o gaga, mute jak najbardziej słuszny. Więc wszystko wytłumaczone i dzięki za pomoc @ Zapp .
 12. Thats right, Podpowiadałem, bo chłop cheatował więc uznałem że pomogę również nielegalnie.
 13. Nick podczas gry: J2LASTEU Nick admina: Zapp Rodzaj kary: mute i gag. Powód kary: Zagłuszanie mikrofonu. (?) Data zdarzenia: 5:05PM 27 lipca. Opis zdarzenia: W sumie to do tej pory nie wiem, może nie spodobało się to adminowi @ Zapp , że mówiłem do cheatera, że jest słaby. Rzekomy mute jest na 2 godziny, a gag na 6 godzin. Imo, pisać nic praktycznie nie pisałem, więc nie rozumiem tego. Dodam również, że kolega z Łotwy też dostał za rzekome "Zniewazanie graczy", choć rozmawiał po angielsku i nikomu nie przeszkadzalismy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy