Jump to content

BaranekShow

Fragowicz
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About BaranekShow

 • Rank
  Świeży fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Show69

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. The-DayZ Zgetka trzymało poziom wyżej niż frag, niestety oddał pliki nie tym osobą co trzeba i teraz serwer upada pod inna nazwą (dark-dayz). Jako mod-chat od początku serwera mogę Ci zapewnić że masz fake info, Zgetek nigdy nic nie pisał o jakiś ddosach, jak był jakiś lag na serwerze to z uprzedzeniem. Zgetek jako jedyny wydaję się być tym który chce coś dać a nie dostać, u niego prawie wszystko można było dostać za darmo, tylko trzeba było spędzić trochę czasu przy tym. Myślisz że czemu Zgetek odciął się od Pawlaków i Mentosów? Bo wiedział jaką reputacje ma Machin/Mentos - 2 tygodnie serwer i zamykamy. Z tego co wiem to Zgetek piszę teraz autorski gm na swój nowy serwer - War-Z, tak więc za niedługo możemy się spodziewać kolejnego sztosu P.S Zapytałem Zgetka o te ddosy to odpowiedział mi że były one na WR-DayZ i było to legitne info od hostingu.
 2. Na fragu o automatycznym systemie baz możemy jedynie pomarzyć, już nie wspomnę o innych bajerach, które były u konkurencji. Zgetek/korea sprzedał serwer nw czy wiesz po to żeby zrobić nowy, autorski i innowacyjny. @ GET wystartuje gdy będzie miał taką konkurencję że Jego serwer będzie zacofany o X lat.
 3. @ Krystek Źle napisałem, chodziło mi głównie o to że konkurencyjne serwery mają bardziej rozwinięte zasoby przez co może być wam trudno wrócić na podium, pozdrawiam.
 4. MTA:DayZ fragujemy skończyło się 2 lata temu, od tamtego czasu nie dostajemy żadnej sensownej informacji czym jest to spowodowane. Normalką było to, że restart pojazdów trwał 2 tygodnie, ale to chyba jest już przesada żeby startować serwer 2 lata, a teoretycznie ta edycja nie wprowadza dużo zmian na serwer. Nawet jeżeli @ GET zepnie dupe i otworzy serwer to będzie mu ciężko wrócić na podium przy takiej konkurencji, osobiście gdybym miał wybierać między fragiem a konkurencją wybrałbym fraga, ale tylko pod warunkiem że obietnice zostaną spełnione. W poście na fb mta:dayz z 5 stycznia jest napisane, że wkrótce zostanie podana data startu serwera, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego info. Odkąd frag padł cała Polska scena mta:dayz również zaczęła upadać, trzymajmy kciuki, aby frag jeszcze kiedyś powrócił!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy