Jump to content

Кристиан

Zablokowany
 • Content Count

  21
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Positive

About Кристиан

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday October 15

Profile information

 • Name
  Krystian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Gdynia

Information about Fragowicz

 • Nick
  `smile.
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZOMBIE
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  AMD Ryzen 7 2700X
 • Graphics Card
  ZOTAC GTX 1080 Ti Blower 11GB GDDR5X
 • RAM
  G.Skill Trident Z RGB DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16
 • Keyboard
  Logitech G810 Orion Spectrum RGB
 • Mouse
  Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse
 • Smartphone
  iPhone 7 Plus

Contact with Fragowicz

 • GaduGadu
  8442689

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. Imię: Krystian Aktualny wiek: 21 Staż gry w Counter-Strike: 11 lat Nick na serwerze: `smile. Staż gry na serwerze: 120 godzin [od zeszłego miesiąca -> +61 godzin] Godziny w jakich grasz na serwerze: Różnie, zależy czy danego dnia mam studia czy nie, zazwyczaj potrafię być w godzinach porannych jak mam wolne od uczelni, tak to zazwyczaj bywam popołudniu i wieczorem. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/`smile./193.33.176.234:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK. Ostatni ban otrzymałem 18.12.2019 roku. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Niejednokrotnie posiadałem własną sieć serwerów CS 1.6 (w przeszłości), a do niedawna prowadziłem własną sieć serwerów CS:GO. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - Jest to jedyny serwer dzięki któremu wróciłem w sumie do CS 1.6, dawniej w przeszłości grałem na dokładnie takiej samej modyfikacji na nieistniejącej już sieci ZakladKarny.com. Pamiętam, że był to najlepszy serwer ZM ONLY STEAM. Zawsze wspominam to bardzo mile. - Chciałbym pomagać pilnować porządku razem z innymi Adminami na serwerze jak i pomagać innym graczom, jeśli będą mieli jakieś pytania, bądź wątpliwości. - Chcę pomagać w dalszym rozwijaniu się serwera ZM. - Posiadam mikrofon, staram się być komunikatywny. - Zapoznałem się z regulaminem panującym na serwerze - Często kiedy gram nie ma adminów na serwerze i wtedy dzieją się różne rzeczy tj. podkładanie się, wyzwiska, nie wykonywanie celów przez graczy itp. - Gram dość często na serwerze (nawet zdarza się, że codziennie, pokazuje to GT z ostatnich 30 dni) Z racji, że to podanie nie różni się prawie niczym od poprzedniego podania, chciałbym dodać kilka słów od siebie jako dodatek do całości, więc: Wzorowym graczem nie jestem i każdy z Adminów wie (przede wszystkim mówię o tych z którymi gram najczęściej), że zdarzały się dość kontrowersyjne sytuacje, w których byłem w centrum uwagi, bądź również takie, w których potrafiłem złamać punkt regulaminu przez swoją bezmyślność. Wiem, że taka kartoteka daję lekki niesmak, ale myślę, że od tamtego momentu wiele się zmieniło i pokazuje, że zależy mi na tym serwerze. Zrozumiałem swoje błędy i mam zamiar się już dalej nie potykać o przeszkody, które sam sobie podrzuciłem pod nogi... Mam zamiar być przykładnym Adminem, respektującym regulamin, w przypadku jakiś nieścisłości rozwiązać je w odpowiedni i jak najlepszy sposób. Dlatego przepraszam wszystkich za to jaki byłem w stosunku do nich kiedyś, nawet jeśli nie chciałem, żeby mnie tak odebrano. Razem działajmy dla dobra serwera! Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: STEAM_0:0:36052898 [ https://steamcommunity.com/id/jarekpashasynjudasza ]
 2. Skarga na: gracza Nick podczas gry: `smile. Nick osoby oskarżonej: SuQ Dlaczego składasz skargę: Mina schody Data zdarzenia: 02.01.2020 13:00 Opis zdarzenia: Gracz SuQ postawił minę na schodach. Wszyscy gracze razem ze mną mówili mu, że nie może być tak tutaj mina umieszczona. Gracz twierdził, że dobrze ma minę postawioną podkreślając to emotikoną ":)". Dowód: SS
 3. Sam bym nie zmieniał tych modeli. Ja w nich nie widzę żadnego problemu, ale w sumie w 1.6 nadal gram w rozdzielczości 800x600 z czarnymi paskami po bokach, może stąd taka moja decyzja w tym temacie. Poza tym te modele co podesłaliście są okropne. Przede wszystkim w tym podesłanym przez @ VMLOSSER . Gorzej w niego by się strzelało niż w ten aktualny, zdecydowanie.
 4. Ta modyfikacja w tym wydaniu jaką widzimy na serwerze liczy sobie już nawet z 10/11 lat. Nie mam tutaj ma myśli aktualizacji wprowadzanych ostatnio przez GET’a (w sumie ja ich nawet nie odczułem oprócz tylko wprowadzenia losowania autokampy). Pamietam jak grałem na tym serwerze jeszcze na sieci ZK, która była ONLY STEAM i ciężko było się dostać na serwer, bo był tak popularny. Po co dodawać do tak świetnego (wręcz pokusiłbym się o słowo perfekcyjnego) ZM klasy, które według mnie zniszczą unikalność tego serwera. Jak wracałem urywkowo do CS 1.6 to tylko na ten serwer, kiedy w CS:GO grało się po kilka godzin dziennie i w sumie nic poza tą grą się nie widziało, bo taki był hype. W ogóle dzięki Bogu, że po zamknięciu ZK ktoś zdecydował się odrodzić tą perełkę, więc ukłony dla @ GET .
 5. Wszystko jest do rozważenia, ale nie możemy znerfić jej tak, żeby była bezużyteczna, jeśli doszłoby do jej dodania. Dobrym przykładem jest M249, którego jak zgaduje ze sklepu nikt nie kupuje, bo jest za słaba.
 6. Kolejna propozycja: Dodanie AWP do sklepu humana (2000 pkt/5000$), ewentualnie tak jak z autokampą, losowanie czy dostaniemy awp czy nie (szansa 50/50, 60/40 na korzyść awp)
 7. Przywróciłbym zapis punktów zm/ocalałych wraz ze statystykami do końca mapy. Często się zdarza, że ktoś łapie laga, wywala mu grę i wszystkie zdobyte punkty zm jak i ocalałego idą na spacer i nie wracają. Słyszałem, że często się to bugowało i ktoś potrafił dostać punkty z wczoraj czy inne kwiatki, więc mam dwie propozycje: 1. Gracze byliby zapisywani w bazie danych mysql wraz z ich punktami, statystykami i czyściła by się na koniec danej mapy. 2. Może to łatwiejsze rozwiązanie. Zrobić dwie bazy danych mysql. Jedna jako pomocnicza. Czyli po zmianie mapy załaduję drugą czystą bazę danych, a tą pierwszą co była używana na poprzedniej mapie wyczyści i tak się będzie to zapętlać.
 8. Nie, ale widząc brak reakcji ze strony admina, jak mam to odbierać? Człowiek przyznał się tutaj do błędu, że nie pomyślał w tej sytuacji. A ty to parterujesz do całościowego doświadczenia. Mało rozsądne. Jakiś czas temu zgłaszałem tobie gracza, co miał perfidną minę bez możliwości przejścia i olałeś sprawę. Regulamin jest mi znany i wiem, że np. wpychanie zm na humana grozi banem, jednak w TYM KONKRETNYM PRZYPADKU nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Tak jak Ty myślałeś, że skakałem żeby Cię spowolnić, a tak naprawdę zablokowałem się na ścianie. Każdy popełnia błędy, małe, głupie czy inne. "Przyszedł mój ulubiony admin" gdzie w tym widzisz coś szyderczego? Co do pozostałych tekstów, nie przypominam tego sobie Myślałem, że ten temat dawno zakończony. Pisałem dlaczego odniosłem się do tego.
 9. To najwidoczniej nie grasz na serwerze, jak mnie nawet nie zauważyłaś czy nie słyszałaś. Osobiście też Cię nie kojarzę ¯\_(ツ)_/¯. Nie ma dla mnie znaczenia co wtedy było, a co nie. Nie odnoszę się AŻ NAD TO do Michałka. To tylko jeden z wielu przykładów. Może polećmy dalej i zweryfikujmy ich aktywność na forum po tym jak już otrzymali rangę? Też tutaj nie będę zaskoczony. Chciałem tylko podkreślić, że akurat nadrobienie forum nie będzie żadnym problem i nie powinien być to czynnik nie wiem przeważający werdykt. Do dzisiejszego bana przyznaję się bez bicia, że tego nie przemyślałem dokładnie¯\_(ツ)_/¯ Zombie było w kampie wszyscy CT strzelali z jednej strony, a ja chciałem po prostu strzelać od tyłu. Byłem sam, a jednak przez to zarażono Rexa od którego dostałem bana. Myślałem, że jedno AK47 przeciwko wielu innym broniom nie spowoduję takiej sytuacji, ale to również wychodzi na to, że Rex był za blisko w tunelu przy zombie. Spoko, tutaj można się przyczepić. BEZ BICIA SIĘ PRZYZNAJE.
 10. To najpierw piszesz mi, że mam nadrobić forum (bo można wywnioskować, że nic sobą nie reprezentuje w tym momencie), a potem kiedy np. z czystej ciekawości weryfikuje inne podania i też jakoś wniesioną zawartością na forum nie zaszaleli to w tym przypadku nie ma tematu. Jak już wyrażamy swoją opinie to najważniejsze jest żeby była rzetelna i wiarygodna. Nie zapominajmy, że czytają to forum również inni gracze i na podstawie twojej opinii, mogą wyrazić swoją. Pozdrawiam.
 11. 1. Cieszę się, że nie ma tutaj takiego luźnego podejścia do podań jak bywa na niektórych sieciach serwerów 2. Osobiście ode mnie nie dostałeś, bo np. nie mam Ciebie w znajomych na Steam. Na PW odzywałem się np. do GET'a czy TheExorcist11. [email protected] również nie jest mi obce i potrafiłem tam zgłaszać łamanie regulaminu i to raczej ja się spotkałem z brakiem reakcji ze strony Admina. 3. Sytuacja do której się odwołujesz odbyła się tylko jeden raz i dotyczyła tylko i wyłącznie jednego gracza. Wyraził swoją frustracje na say'u i chyba był w trakcie przymusowego opuszczenia serwera. Napisałem mu to co myślę, Admin również jest człowiekiem i popełnia błędy, więc jego werdykty nie zawsze są słuszne. Można powiedzieć, że w tym momencie pomogłem graczu kierując go na forum, bo od tego ono jest by składać odwołania czy skargi na Adminów. Już nie przesadzaj, bo ciekawie to zinterpretowałeś. 4. Mówisz mi jakbym był świeżakiem. Grałem bardzo długo na tym serwerze (na pewno grałem też na innych nickach, ale średnio je pamiętam), jak i na tym na którym wcześniej była ta modyfikacja, stąd np. kojarzę mniej więcej GET'a. 5. Forum jest do nadrobienia, wydaję mi się, że akurat jeśli reszta byłaby OK, to tutaj nie powinno być żadnego problemu. Na przykładzie mogę się odwołać do podań np. Michałka, Henia czy Rexa. Ilość zawartości jaką umieścili na forum od kiedy np. obsadzili posadę Administratora. W tym przypadku Michałek przed złożeniem podania miał 0 postów. Tak informacyjnie.
 12. Imię: Krystian Aktualny wiek: 21 Staż gry w Counter-Strike: Ogólnie łącząc staż z różnych wersji CS'a to wyjdzie tak z 11 lat. Nick na serwerze: `smile. Staż gry na serwerze: 52 godziny (Zgodnie z GT pierwszy raz zawitałem na tym serwerze 9 marca 2015 roku) Godziny w jakich grasz na serwerze: Różnie, zależy czy danego dnia mam studia czy nie, zazwyczaj potrafię być w godzinach porannych jak mam wolne od uczelni, tak to zazwyczaj bywam popołudniu i wieczorem. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/`smile./193.33.176.234:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://fbans.fragujemy.com/bans/5991.html 2 z 5 banów były przyjętymi odwołaniami. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Niejednokrotnie posiadałem własną sieć serwerów CS 1.6 (w przeszłości), a do niedawna prowadziłem własną sieć serwerów CS:GO. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - Jest to jedyny serwer dzięki któremu wróciłem w sumie do CS 1.6, dawniej w przeszłości grałem na dokładnie takiej samej modyfikacji na nieistniejącej już sieci ZakladKarny.com. Pamiętam, że był to najlepszy serwer ZM ONLY STEAM. Zawsze wspominam to bardzo mile. - Gram dość często na serwerze (nawet zdarza się, że codziennie) - Chciałbym pomagać pilnować porządku razem z innymi Adminami na serwerze jak i pomagać innym graczom. - Chcę pomagać w dalszym rozwijaniu się serwera ZM. - Posiadam mikrofon, staram się być komunikatywny. - Zapoznałem się z regulaminem panującym na serwerze Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: STEAM_0:0:36052898 [ https://steamcommunity.com/id/jarekpashasynjudasza ]
×
×
 • Create New...