Jump to content

STARSKY ♿

Fragowicz
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  1h 15m 54s

Community Reputation

2 Neutral

About STARSKY ♿

 • Rank
  Świeży fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Starsky

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Data: 12.10.2019 Godzina: Nie wiem od kiedy, do teraz (14:29) Opis: Serwer nie działa.
 2. Wiem, że nie wskazane jest wypowiadanie się we własnym temacie aczkolwiek skoro zostało zadane pytanie to postaram się odpowiedzieć. Codziennie gram na kilku serwerach zatem stąd taka aktywność na serwerze w kratkę. Od niedawna staram się grać tylko na tym serwerze z uwagi na bardzo przyjazą atmosferę. Niestety często wychodziłem po kilku minutach gry gdy na serwerze był cheater - wtedy odechciewa się grać. Tak czy owak rozumiem sceptyczność. Mam nadzieję, że wypowie się jeszcze chociaż kilka osób aby osoby decydujące miały więcej opinii.
 3. Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1# Imię: Patryk Aktualny wiek: 26 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 11 lat Nick na serwerze: STARSKY Staż gry na serwerze: 30,5h Godziny w jakich grasz na serwerze: 9-12/20-24 Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Starsky/80.72.34.124:27145/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK - Prowadziłem własną sieć serwerów 1.6 w latach 2009-12. Później byłem administratorem kilku swoich serwerów, nie mam problemów z używaniem funkcji admina oraz konfiguracją serwerów. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: To mój pierwszy temat na forum więc wypada się przywitać - CZEŚĆ! Głównym powodem dla którego chcę sprawować funkcje administratora jest zbyt duży nieład, który panuje zwłaszcza w godzinach porannych, w południe oraz późnym wieczorem (wtedy najczęściej gram). Chciałbym pilnować również zasad kultury osobistej na serwerze gdyż często pojawiają się osoby, które używają czatu tekstowego i głosowego w sposób utrudniający spokojną rozgrywkę innym graczom. Najbardziej denerwuje mnie bezkarność osób niekulturalnych oraz cheaterów, których widzę codziennie kiedy gram. Niestety zauważyłem, że aktywność adminów nie jest adekwatna do ilości graczy łamiących regulamin. Oczywiście to rozumiem ponieważ każdy ma swoje życie oraz obowiązki dlatego ja chciałbym w miarę możliwości pomóc. Główną moją zaletą jest opanowanie oraz bardzo duże doświadczenie w CS. Gram od 2008 roku, w samym cs:go mam rozegrane ponad 4000 godzin, nie trudno mi jest rozpoznać cheatera z punktu widzenia gracza. Dodatkowym minusem na serwerze jest brak ograniczeń do graczy ze statusem PRIME co tylko zachęca nowych graczy do używania nielegalnego oprogramowania, chciałbym ograniczyć ten proceder. P.S Może to nie ma znaczenia ale jestem w TOP 10 graczy na arenach. Tyle ode mnie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, uwagi. Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: https://steamcommunity.com/id/starsky3k Steam_id: STEAM_1:1:24455208
 4. Proponuję aby te tańce/muzyczki były domyślnie wyłączone. Bardzo dużo osób pyta jak to wyłączyć a ta opcja jest dopiero na ostatniej stronie po wpisaniu komendy !guns.
×
×
 • Create New...