Jump to content

[BOT] Fraguś

Owner
 • Content Count

  1,098
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Właściciel

Użytkownik jest bossem tego projektu!

Community Reputation

18 Positive

About [BOT] Fraguś

 • Rank
  Epicki fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Fraguś

Recent Profile Visitors

1,936 profile views
 1. W dniu 03.08.2020 13:32 użytkownik Niedźwiedźź otrzymał ostrzeżenie od Rithorax. Ostrzeżenie nadane napost w temacie. Typ ostrzeżenia: Stosowanie niewłaściwego języka Ilość punktów karnych: 5 ( wygasa 03.08.2021 11:32 ) - Moderowanie publikowanej zawartości: do 02.09.2020 23:59 Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!
 2. W dniu 01.08.2020 17:05 użytkownik drs otrzymał ostrzeżenie od Rithorax. Ostrzeżenie nadane napost w temacie. Typ ostrzeżenia: Naruszenie regulaminu działu Ilość punktów karnych: 2 ( wygasa 01.08.2021 15:00 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!
 3. W dniu 31.07.2020 11:51 użytkownik Orzel02.pl otrzymał ostrzeżenie od GET. Ostrzeżenie nadane napost w temacie. Typ ostrzeżenia: Naruszenie regulaminu działu Ilość punktów karnych: 2 ( wygasa 31.07.2021 09:50 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!
 4. W dniu 30.07.2020 16:42 użytkownik q1y otrzymał ostrzeżenie od maks0033. Ostrzeżenie nadane naprofil użytkownika. Typ ostrzeżenia: Spam Ilość punktów karnych: 2 ( wygasa 30.07.2021 14:41 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!
 5. W dniu 28.07.2020 10:51 użytkownik kuba483 otrzymał ostrzeżenie od Paciaciak. Ostrzeżenie nadane naprofil użytkownika. Typ ostrzeżenia: Spam Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 28.07.2021 08:51 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!
 6. W dniu 25.07.2020 19:47 użytkownik Jesse Pinkman otrzymał ostrzeżenie od GET. Ostrzeżenie nadane za ten profile. Typ ostrzeżenia: Naruszenie regulaminu forum Ilość punktów karnych: 3 ( wygasa 25.07.2021 17:47 ) Notatka do użytkownika: Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!
 7. Informacje o dziale - Świat motoryzacji I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych z motoryzacją. Umieszczaj tematy w poddziałach do tego przeznaczonych. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane z motoryzacją. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością NervousReckless - zakaz kopiowania!
 8. Informacje o dziale - Kuchnia I. Ogólne: Dział poświęcony jest stronom, wszelkim przepisom i ciekawostkom nt. kuchni. Jeśli informacje pochodzą z innego źródła, koniecznie dodaj notkę o pochodzeniu treści. Nazywaj tematy zgodnie z treścią postu. W przypadku tematów o charakterze pytań i problemów, staraj się opisać kwestię krótko i zwięźle. W tematach mogą toczyć się rozmaite dyskusje. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem. Aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cię ten regulamin. Powyższy temat jest własnością Rogalik - zakaz kopiowania!
 9. Informacje o dziale - Inne zainteresowania I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych związanych z pozostałymi hobby. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane z wszelkimi hobby. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością NervousReckless - zakaz kopiowania!
 10. Informacje o dziale - Akwarystyka I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych z akwarystyką. Umieszczaj tematy w poddziałach do tego przeznaczonych. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane z akwarystyką. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością WasterPl - zakaz kopiowania!
 11. Informacje o dziale - Na sportowo I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych ze sportem. Umieszczaj tematy w poddziałach do tego przeznaczonych. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane ze sportem. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością NervousReckless - zakaz kopiowania!
 12. Informacje o dziale - Podróże I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych z podróżami. Umieszczaj tematy w poddziałach do tego przeznaczonych. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane z podróżami. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością WasterPl - zakaz kopiowania!
 13. Informacje o dziale - Anime & Mangi I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych z anime i mangami. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane z anime i mangami. Umieszczaj tematy w poddziale do tego przeznaczonym. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością NervousReckless - zakaz kopiowania!
 14. Informacje o dziale - Mole książkowe I. Ogólne: Dział powstał z myślą o rozmowach związanych z książkami. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje związane z książkami. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Nie pisz posta pod postem, aby uniknąć spamu korzystaj z opcji Edytuj. II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cie ten regulamin. Powyższy temat jest własnością NervousReckless - zakaz kopiowania!
 15. Informacje o dziale - Zlecenia I. Główne: W dziale mają znajdować się tylko zlecenia na avatary, sygnatury etc. Inne tematy, które ujrzy w owym dziale moderator powinien nagrodzić ostrzeżeniem lub przesunąć do odpowiedniego działu. Dbaj o swój temat, aby był estetyczny. Forum ma być czyste i przejrzyste. Nie należy pisać posta pod postem, staraj się używać opcji Edytuj. Zabrania się pisania postów typu "Zaczekaj zaraz Ci zrobię - jak wrócę do domu" . Prace robione w programie o nazwie "Paint" są karane ostrzeżeniem. Zabrania się proszenia o przerabianie prac wykonanych przez innych grafików bez ich zgody. Zabrania się umieszczania w nazwie tematu tekstu typu: "Karma czeka" / "3x karma" itd. Zabrania się również pisania w temacie tekstu typu: " Płacę sms", w takich okolicznościach autora tematu nagradza się warnem. Zawartość tematu musi być zgodna ze wzorem, w przeciwnym razie, temat ląduje w koszu. Jeśli po wykonaniu pracy, autor tematu nie wypowie się w ciągu 7 dni, temat zostaje zamknięty i przeniesiony (do: zlecenia wykonane - jeśli znajdowała się chociaż jedna praca lub do: zlecenia niewykonane - jeśli nie było żadnej pracy). II. Uwagi: Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu. Pamiętaj że w tym dziale również obowiązuje Cię ten regulamin. Powyższy temat jest własnością NervousReckless - zakaz kopiowania!
×
×
 • Create New...