Jump to content

Tengaku

[GM] Admin TTT
 • Content Count

  84
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  1d 16h 53m 27s

Community Reputation

100 Dobra

1 Follower

About Tengaku

 • Other groups [CS:GO] Admin SURF
 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday 06/21/1998
 • Entries from Chatbox 174

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  MordeK
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - FFA
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - SURF
  CS:GO - DEATHRUN
  GM - TTT
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

516 profile views
 1. Ten który z tyłu wygląda na zdyszanego
 2. Puszki moze i mam ale na pewno nie po energolach Masz ochotę napisać coś pod tym postem?
 3. Zacznę może od wisienki na torcie jaką jest DzikNaMasce, tego człowieka za całokształt jaki pokazał na demku, z miejsca bym banował permanentnie, za dwulicowość i sam charakter, jednakże trzymajmy się reguł. Chamstwo, bezczelność, arogancja. Jeżeli poczucie bycia "nietykalnym" jak to on określa wiąże się z tym, że takie szopki odstawia podczas nieobecności osób funkcyjnych, to powinien poczuć dotkliwą karę, aby znał swoje miejsce w tym okrutnym świecie, chociaż niby i tak będzie miał wywalone na tego bana jak to mówił . Następny jest TriXer,krótko mówiąc, prostackie odzywki do wielu graczy (w tym oskarżyciela). A ostatni będzie ShaQ. Jedyne co zobaczyłem podczas oglądania dema, to czasownik "nie zesraj się" w obronie DzikaNaMasce, oraz kampienie i lekceważenie tego, że ktoś zwraca uwagę, że narusza regulamin. Zawiodłem się gdyż niedawno jeszcze ShaQ był osobą funkcyjną na tym serwerze, więc powinien wiedzieć jakie panują zasady na serwerze. Na demku zainteresowała mnie jeszcze jedna osoba jaką jest NuGGetZ. To od niego rozpoczęła się ta nagonka na administracje pod koniec mapy frazą "Buska to debil" gdzie następnie Dzik potwierdził te słowa. Moje propozycje kar: ShaQ - Ban 1 dzień TriXer - Ban 7 dni DzikNaMasce - Ban przynajmniej 14 dni NuGGetZ - Tutaj pozostawiam decyzję osobie, która zadecyduje co z oskarżonymi będzie. Nie ważne na aktywnym banie kolega grał . To tyle co chciałem powiedzieć na ten temat. Czekam na wypowiedź @ TURBO LACZEK i/lub @ Buska KOX .
 4. To nie ty masz myśleć nad tym, a prokurator .
 5. Ciekawy materiał, muszę przyznać, ale co szczególnie zwróciło moją uwagę to to, że większość cech opisujące komandosów, bardzo mocno opisują naszego herosa @ Buska KOX . Czy mamy komandosa na surfie? Być może. Niestety nasz buska jest podatny na ból i w momencie gdy chociażby zatnie się kartką papieru, trzeba dzwonić po pogotowie .
 6. Tengaku

  Bry!

  Nie jest tak realistyczna jak w metinie, więc wątpie .
 7. Cieszę się, twoim szczęściem . Liczę, że twoje słowa nie zostaną rzucone na wiatr i wyciągniesz kilka asów, aby serwer oferował jeszcze więcej zabawy. Pozostaje tylko życzyć Ci powodzenia na nowej funkcji, oraz tego, żebyś również miał frajdę z nowych obowiązków .
 8. Najdziwniejszy przesąd z jakim się spotkałem w swoim życiu, jest taki, że gdy położysz buty na stole (nie ważne czy w opakowaniu, torebce albo luzem) to będziesz miał/a pecha. Dobrze, że nie wierzę w takie rzeczy .
 9. Nie sądziłem, że z Polara jest taki romeo .
 10. Mój idealny dzień to po prostu dzień dla siebie, izolacja od rzeczy, które dają w kość, bądź które musisz zrobić. Dlatego zawsze jak biorę urlop, uwzględniam 1 taki dzień po prostu dla mnie .
 11. Witam. Jestem neutralny dla tego podania +podanie ładnie przygotowane +argumenty za przyjęciem są interesujące (poza tą topką) -wiek (nie zrozumcie mnie źle, w wieku 14 lat można być w porządku w kwestii zachowania, lecz mam spore wątpliwości co do twojej dojrzałości) -staż (niby 24,5 to jest dużo, lecz osobiście uważam że na serwerze trzeba być przynajmniej 2 tygodnie, żeby się poznać, ja na przykład Cię kojarzę tylko ze skargi oraz z demka które sprawdzałem to wszystko)
 12. Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że temat wylądował w złym dziale bo mówimy tutaj o prawdopodobnych cheatach, lecz z drugiej strony wreszcie się cieszę, że ktoś postanowił raz na zawsze poruszyć ten temat na forum (na discordzie zgłoszenia o 23/24 były bardzo uciążliwe). Pozwolę sobie powiedzieć nieco o ostatnich dniach z udziałem oskarżonego. Zacznijmy od tego, że od 3 dni dostaję sygnały o rzekomych niemożliwych dla normalnego gracza skanach przez @ privet (czasami nieco podkoloryzowanych) z mojej obserwacji osobistej, oraz na demkach zaproponowanych przez oskarżycieli na discordzie, nie zauważyłem żadnych wspomagaczy, jeden z adminów również potwierdza moją tezę. Jedyne złamanie regulaminu jakie zauważyłem to rushe na respa (w tej kwestii @ privet będę miał Cię na oku), lecz pozwoliłem sobie darować bana dla tego Pana, ze względu na niską szkodliwość (brak killi na respie, oraz czas w którym się to wszystko wydarzyło, a czas w którym dema podlegały analizie). Przedstawione dowody są nic nie warte w mojej opinii, dlatego że wyraźnie widać, że zostało rozegranych przynajmniej 31 rund (103 fragi na 32 deady, to zwyczajne KDR 3.x), a skan przez ścianę w głowę to przecież nie jakiś wybryk na surfie... Po analizie materiału podrzuconego przez oskarżonego, oraz materiałów zebranych z wcześniejszych zgłoszeń, jak wcześniej oceniałem tak teraz wnioskuje, że gracz jest czysty. Oskarżony po prostu umie grać, oraz wykorzystuje niedoskonałości gry/mapy na swoją korzyść (chociażby przenikanie modeli przez cienkie warstwy ściany). Na zakończenie chcę dodać, że jestem w szoku że mapa trwała 1:05h Pozdrawiam.
 13. Kłaniam się nisko.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy