Skocz do zawartości
GET

Nowa wersja forum!

Ankieta dotycząca zmian na forum  

52 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy forum wygląda nowocześniej?

  2. 2. Czy podoba Ci się nowa wersja forum i nowości z nią związane?

  3. 3. Czy wygląd forum w wersji BETA jest dobry i czytelny?



Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mi się podobo wszystko ładnie, czytelnie. Trzeba tylko czasu, żeby się przyzwyczaić :D I prawda te niebieskie obramowanie troszke tutaj przeszkadza, ale jak na bete to nawet nieźle bez większych widocznych błędów jak dla mnie.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta wersja ;) Kawał dobrej roboty! :)

Teraz tylko się przyzwyczaić :D

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie przecież sobie zmniejszyć forum. CTRL + Scroll w dół albo w ustawieniach. 

 

Co do forum, to kawał dobrej roboty. Wiadomo styl BETA więc poprawki muszą być.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jak najbardziej na plus.

Według mnie temat jak ten,powinien być na szerokość całej strony.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten wygląd forum nie przypadł do gustu, nie podoba mi się. Starsza wersja była o niebo lepsza. Bynajmniej dla mnie.

Ale nie można stać też w miejscu, więc dobre posunięcie ze strony Administracji, chociaż jak wyżej, mnie się nie podoba osobiście.

 

W dziale ,,Donator - wspomóż sieć Fragujemy.com" trochę za bardzo w prawo jest wszystko, u mnie przynajmniej. 

Trochę w lewo trzeba przesunąć :P Tak u mnie wygląda :

1b1be8fb6bbe.png

Edytowane przez Intoksynator
Bo coś zgłaszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dario203 napisał:

tak jest normalnie

 

https://zapodaj.net/37fec858a6545.png.html

 

a tak po zmniejszeniu do 75%

 

https://zapodaj.net/d2be16d6db729.png.html

 

@Dario203 A jaką kolega ma rozdzielczość?

 

@Nesty Proponuję zmianę czcionki, to wystarczy :)

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam. Ale ja sobie zmniejsxylem i jest ok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega odwalił kawał dobrej roboty.

Pozdro

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Intoksynator napisał:

Dla mnie ten wygląd forum nie przypadł do gustu, nie podoba mi się. Starsza wersja była o niebo lepsza. Bynajmniej dla mnie.

Ale nie można stać też w miejscu, więc dobre posunięcie ze strony Administracji, chociaż jak wyżej, mnie się nie podoba osobiście.

 

W dziale ,,Donator - wspomóż sieć Fragujemy.com" trochę za bardzo w prawo jest wszystko, u mnie przynajmniej. 

Trochę w lewo trzeba przesunąć :P Tak u mnie wygląda :

1b1be8fb6bbe.png

 

Jak wspomniałem, wygląd to jedno a skrypt to drugie. Pod względem technicznym i możliwości rozbudowy forum, nowa wersja 4.1.x jest ogromnym skokiem do przodu. 

Jest bardzo wiele ciekawych rozwiązań w ACP. Ale zmiany dotyczą nie tylko ACP, ale i również użytkowników - macie lepsze i wygodniejsze, np. PW w stylu messenegera, możecie obserwować użytkowników, przeglądać pełną historię aktywności i nie tylko. 

 

Jeśli chodzi o wygląd forum, to pamiętaj, że obecna ciemna wersja stylu to BETA. 

W związku z czym notorycznie coś poprawiam, przyciemniam, rozjaśniam etc. 

 

Co do kwestii działów. Większość zawartości w działach / tematach po prostu zwyczajnie w świecie się rozjechało. 

Chodzi o to, że wszystkie szablony moderacyjne, wszystkie ważne tematy musiały zostać poprawione. Działów jeszcze nie poprawialiśmy, także dzięki za info. 

 

Powtarzam raz jeszcze: jeśli ktoś twierdzi, że forum nie wygląda nowocześnie, coś jest nieprzejrzystego - proszę zgłaszać to w tym temacie.

Nie sztuką jest pierdolnąć "nie" w ankiecie. A osobom, które nie widzą żadnych zmian w funkcjonowaniu forum, to serdecznie gratuluję - pora udać się do okulisty.

 

Oto lista zmian, jaka pojawi się w ciągu kilku godzin:

  • poprawki w profilach użytkowników;
  • poprawki w edytorze pisania postów;
  • poprawki związane ze zbyt jasnymi kolorami niektórych przycisków;
  • przebudowanie wszystkich ustawień grup;
  • przebudowanie wszystkich szablonów moderacyjnych;
  • przebudowanie wszystkich regulaminów działowych / informacji działowych;
  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie nie mogę przenieść tematu do innego działu. Nie mogę "wcisnąć" docelowego działu...

 

Nie wiem jak na kompie bo nie próbowałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę to. Przy okazji, korzystając będę dawał wszelkie info w tym temacie o zmianach. 

Teraz wykonałem: 

  1. Dodałem wtyczkę, która pozwala na ustalenie automatycznych wzorów.
  2. Kliknięta opcja będzie na czerwono, a nie biało:PGUYyDH.png 
  3. Dodałem opcję pokazywania rangi na PW: WBujQHs.png
  4. Opcje, które zawierają przekierowanie, będą miały obramowanie: c7pqfi4.png
  5. Dodałem kilka przydatnych funkcji dla nas moderatorów ;) 
  6. Zgodnie z umową, poprawiłem BOX podczas pisania postu, wiadomości na PW oraz statusu.
  7. Zgodnie z umową, przerobiłem nieco profil nie tylko w obrębie zdjęć, ale także wyświetlanej aktywności.
  8. Przebudowałem wszystkie szablony moderacyjne. 

 

 

@Dario203

Sprawdziłem na telefonie i wszystko działa prawidłowo. 

  • Ustrzel fraga! (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nestiuszu ja nie mogę przenieść tematu do działu wybieranego "ręcznie". Do tych skrótowych typu spam jest ok :)

 

 

ps. na kompie to samo :)

 

ps2. wygląda to tak jakbym nie miał dostępu do niektórych działów,. Mogę przenieść do ogólnego podania na admina, ale do podani przyjetych lub odrzuconych już nie. Dział odwołania i skargi jest całkowicie niedostepny dla mnie. Propozycje i uwagi tlko ogólny, poddziały już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, sprawdzę później uprawnienia. Na razie dodałem w wersji BETA tabelkę, którą będę ulepszał. 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie 2/10 Beniaminie.

 

A tak serio jak na Ciebie to może być ;))

Edytowane przez Al_Pacino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak było na poprzedniej wersji, chodzi o "Kto był online?". Przydałoby się, żeby było w kolejności alfabetycznej, łatwiej będzie znaleźć :)

 

Nie odpowiada mi jedna opcja, a dokładnie po boku zakładka "Tematy".  Na starszej wersji pokazywało tylko nowe tematy a tutaj pokazuje nawet tematy, gdzie został napisany nowy post. Wczoraj pokazywało tematy z 2013 roku... 

Według mnie jest to zbędne. 

 

Oczojebna jest dla mnie "Nieprzeczytana zawartość". Nie potrafię się tam odnaleźć, ale może to kwestia przyzwyczajenia? 

 

Brakuje mi również opcji "Moderatorzy", która była na samym dole.  Chyba, że jest w innym miejscu i ja nie odnalazłem? :D

 

Co z przyciskiem do odświeżania SB? Da rade dodać? 

 

Na razie to tyle ode mnie, jak coś znajdę to będę pisać.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, TygryS napisał:

Nie pamiętam jak było na poprzedniej wersji, chodzi o "Kto był online?". Przydałoby się, żeby było w kolejności alfabetycznej, łatwiej będzie znaleźć :)

 

Do ustawienia :)
 

26 minut temu, TygryS napisał:

Nie odpowiada mi jedna opcja, a dokładnie po boku zakładka "Tematy".  Na starszej wersji pokazywało tylko nowe tematy a tutaj pokazuje nawet tematy, gdzie został napisany nowy post. Wczoraj pokazywało tematy z 2013 roku... 

Według mnie jest to zbędne. 

 

Możliwość zmiany :)
 

27 minut temu, TygryS napisał:

Oczojebna jest dla mnie "Nieprzeczytana zawartość". Nie potrafię się tam odnaleźć, ale może to kwestia przyzwyczajenia? 

 

Tu akurat nie da się nic zrobić :)

 

28 minut temu, TygryS napisał:

Brakuje mi również opcji "Moderatorzy", która była na samym dole.  Chyba, że jest w innym miejscu i ja nie odnalazłem? :D


http://fragujemy.com/staff
 

28 minut temu, TygryS napisał:

Co z przyciskiem do odświeżania SB? Da rade dodać?

 

Odświeża się automatycznie :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD 1. Proszę bardzo, chciałeś alfabetycznie to masz. 

AD 2. Proszę bardzo, maks z 7 dni będzie wyświetlane. 

AD 3. Nie wiem co tutaj masz oczojebnego.

 

Trudno jest Ci się po prostu w takim kształcie odnaleźć.

Ja nie odczuwam takich problemów jak Ty czy inni, bo większość żali jest o kwestię przyzwyczajenia. A ja już miałem okazję wielokrotnie współpracować na IPS 4.x po różnych forach.

 

AD 5. Właśnie dlatego potrzebna była zmiana wersji forum. Wszystkie tego typu informacje są napisane w AJAX i nie trzeba ich odświeżać, bo wszystko się dzieje w tle bez obciążenia większego.

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolejne informacje:

  • ustawiłem sztywną szerokość, a nie płynną ( dlatego większość z Was miała wyświetlanie forum do prawej, a nie na środku );
  • zmodernizowałem nieco edytor postów, dodając kilka opcji ( np. formatowanie tekstu, spoiler );
  • zmodernizowałem całkowicie zakładkę: http://fragujemy.com/staff;
  • tabelka została skończona;
  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać odnośnie edytora postów + wygląd baneru, ale to wszystko albo zostało już usprawnione albo jest w planach.

Kawał dobrej roboty. Dla mnie wygląd forum jest nieco nieczytelny, ale po pierwsze to wersja BETA, a po drugie dzisiaj jest o niebo lepiej niż wczoraj. Prawdopodobnie na tę sytuację miał również wpływ pokazywanie forum po prawej stronie. Teraz jest dobrze :) 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też dlatego poprawiłem te wszystkie rzeczy, aby forum było czytelniejsze. Mam nadzieję, że szereg usprawnień wprowadzonych od wczoraj jest na plus i widzicie te zmiany. 

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czytelniejsze i to znacznie. Dla mnie bajka. Muszę przyzwyczaić się tylko do wyglądu tzw. nowych postów w danym temacie, które się pojawiają.

Zauważyłem też (sam z resztą chyba o tym wspominałeś), że jest o wiele więcej funkcji na tym forum nie tylko przy reputacji czy w powiadomieniach.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić że jak się wchodzi w Nieprzeczytaną zawartość i w danym temacie jest np 5 stron to żeby prowadziło do ostatniego nie przeczytanego posta ? bo za każdym razem muszę przechodzić do ostatniego posta ręcznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra robota <aplauz>

Co prawda do zmiany interfejsu ciężko teraz przywyknąć ale zalety jakie niesie za sobą nowa wersja przewyższają wszystko  :D<happy>

Bardzo dobrze działa na większości przeglądarkach i również na urządzeniach mobilnych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności