Skocz do zawartości
sNaxu

[KOSZ] Problem z HUD'em

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie. Mam do Was takie pytanko. Otóż znalazłem na kompie starą paczkę surf i wgrałem ją na serwer. Niestety po wejściu na serwer ukazuje się na środku ekranu (jak admini piszą say_team: @@r Cele. Itd) Zapraszamy na forum >forum<. Problem tkwi w tym, że bardzo dawno nie zajmowałem się plikami do serwera cs 1.6 i nie pamiętam jak się to zmieniało/usuwało. Prosiłbym o pomoc tych którzy wiedzą jak to rozwiązać. Zbędne są komentarze typu: Idiota nie umie postawić serwera itd.


 


Dziękuje i pozdrawiam sNaxu.


 

Edytowane przez sNaxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz dokładnie o co chodzi ? Co się zmienia ? Chodzi Ci o ,,Zapraszamy na >forum<" czy o coś innego bo za bardzo nie mogę się połapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w silniku to powinieneś znaleźć, a jak nie to sprawdź czy czasem w cvarach nie można tego zmienić.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak np. admini piszą na @@r to wyświetla się tak samo treść "Zapraszamy na forum >nazwa forum<" i nie wiem jak to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to w amxx.sma i szukasz gdzie znajduję się ten tekst i kompilujesz :) 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli to coś na środku.

Wydaje mi się, że wchodzisz w cstrikeaddons/amxmodx/confings i tam znajdziesz plik amxx.cfg. Otwórz go notatnikiem i tam będziesz miał aby to zmienić.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i działa :) To było w cvarach, każdy dostanie fraga za przeczytanie i próbę pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności