Skocz do zawartości
fajnie nie?

[KOSZ] [CS 1.6] xRedirect - Poprawiony, działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja:

 

● xredirect.amxx / xredirect-beta.amxx--> /plugins

● xredirect.sma / xredirect-beta.amxx --> /scripting

● xredirect.inc --> /scripting/include - tylko jakbyś chciał kompilować

● (trzeba plik stworzyć) serverlist.ini --> /configs

● xredirect.txt --> /data/lang

● xredirect.sql.txt --> (tylko w wersji beta) jeżeli używasz SQL: uruchom ten skrypt na swojej bazie danych

 

Komendy: 

 


 say /server - pokaż menu aby przełączyć się na jakiś serwer

● say_team /server - pokaż menu aby przełączyć się na jakiś serwer

● pickserver - pokaż menu aby przełączyć się na jakiś serwer

● say /follow - podążaj za ostatnim przełączonym graczem na serwer na który się przełączył

● say_team /follow - podążaj za ostatnim przełączonym graczem na serwer na który się przełączył

● say /retry - ponów połączenie z ostatnim serwerem jakim chciałeś się połączyć jeśli był pełny

● say_team /retry - ponów połączenie z ostatnim serwerem jakim chciałeś się połączyć jeśli był pełny

● say /stopretry - zatrzymaj ponawiane łączenie się z serwerem

● say_team /stopretry - zatrzymaj ponawiane łączenie się z serwerem

● redirect_announce_now - ogłoś listę servera natychmiast, wymagany dostęp - ADMIN_KICK

● redirect_user - <playername|playerid> [servernum] - przełącz gracza [na dany serwer], wymagany dostęp - ADMIN_KICK

● redirect_queue - pokazuje aktualną kolejkę do przekierowań, wymagany dostęp - ADMIN_KICK

● redirect_stats - pokazuje statystyki na temat przekierowań, wymagany dostęp - ADMIN_KICK, dostępne tylko wtedy gdy SQL nie jest używany

 

 

Cvary:

 


CVARy, muszą być wpisane do amxx.cfg. Dopiero ustawienie ich za pomocą konsoli (bezpośrednie, ssh, rcon, hLSW ...) jest problematyczne z kilku powodów. 

 

● redirect_active - 1/0 włącza/wyłącza plugin - jeśli jest to ustawione na 0 wszystkie inne CVARy, są ignorowane, domyślnie 1 

 

● redirect_auto 

-- 0 = wyłączyć automatyczne przekierowanie gdy serwer jest pełny

-- 1 = gdy serwer jest pełny, przekierowuje na serwer losowo z listy 

-- 2 = gdy serwer jest pełny, przekierowuje na następny serwer z listy 

-- 3 = zawsze przekierowuje (nawet jeżeli serwer jest pusty) z wyjątkiem administratorów, przekierowanie na losowegy serwer

-- 4 = zawsze przekierowuje (nawet jeżeli serwer jest pusty) z wyjątkiem administratorów, przekierowuje na następny serwer z listy 

-- 5* = zawsze przekierowuje (nawet jeżeli serwer jest pusty) w tym administratorzy, przekierowanie na losowy serwer

-- 6* = zawsze przekierowuje (nawet jeżeli serwer jest pusty) w tym administratorzy, przekierowuje na następny serwer z listy 

domyślnie 0 

(* Jeśli chcesz tylko przekierować ludzi ze starego serwera na nowy podczas okresu przejściowego, należy rozważyć użycie T E G O pluginu, łatwiejsze w obsłudze i ma wszystko co potrzeba)

Zależności:

Kiedy redirect_check_method jest ustawiony na 2 automatyczne przekierowanie wykryje, gdy serwer jest pełny i nie przekieruje do niego - w przeciwnym razie nie będzie można wykryć i przekieruje gracza na pełny serwer

Kiedy redirect_check_method jest ustawiony na 1 automatyczne przekierowanie wykryje, gdy serwer nie odpowiada i nie przekieruje do niego – w przeciwnym razie nie będzie można wykryć i przekieruje gracza na wyłączony serwer

 

● redirect_manual 

-- 0 = wyłącza ręczne przekierowanie w say: /server 

-- 1 = umożliwia ręczne przekierowanie w say: /server

-- 2 = umożliwia ręczne przekierowanie w say: /server i pokazuje podmenu kiedy gracz nie może zostać przekierowany

-- 3 = umożliwia ręczne przekierowanie w say: /server i zawsze pokazuje podmenu z którego gracz może zdecydować się na przekierowanie (jeśli to możliwe)

domyślnie 0

Zależności

Informacje kiedy serwer jest offline, można zobaczyć tylko gdy redirect_check_method jest ustawiony na 1 albo 2 – w przeciwnym wypadku każdy serwer będzie online i będzie można do niego przejść

Informacje (mapa i ilość graczy) może zostać wyświetlona tylko gdy redirect_check_method jest ustawony na 2 – w przeciwnym wypadku tego nie będzie

 

● redirect_follow

-- 0 = wyłącza śledzenie gracza poprzez komende /follow na serwer gdzie dany gracz się przekierował – oczywiście ludzie mogą nadal używać /server aby pójść na ten sam serwer

-- 1 = włącza śledzenie gracza poprzez komende /follow na serwer gdzie dany gracz się przekierował

 

● redirect_external_address - To ustawienie jest konieczne, jeśli chcesz przekierować do nazw DNS zamiast adresów IP, np. jeśli adres= w pliku serverlist.ini jest world1.n-ice.org zamiast 85.10.209.243. Jeśli nie wiesz jak to działa i jakie są nazwy DNS to pozostaw ustawienie puste

Dostępne ustawienia:

Zestaw własnych nazw DNS adres serwera zewnętrznego - potrzebne tylko w przypadku korzystania z nazw DNS zamiast adresów IP w SERVERFILE - to musi odpowiadać nazwie w SERVERFILE - włączając port!

Przykład:

redirect_external_address "my.cool.domain.example.com:27015"

 

● redirect_check_method - te ustawienie definiuje jakie informacje xREDIRECT odczytuje z innych serwerów na liście. Ma też wpływ jak menu ma być wyświetlane.

-- 0 = nie sprawdza innych serwerów

-- 1 = tylko ping (aby sprawdzić czy serwer jest online)

-- 2 = sprawdza aktualną ilość graczy, maximum możliwych graczy i aktualną mapę

 

● redirect_announce - to ustawienie określa, czy xREDIRECT ma ogłaszać serwery znajdujące się na liście serwerów

-- 0 = wyłącza ogłoszenie

-- "jakaś wartość większa od 0" = sekundy w jakim przedziale ma się wyświetlać ogłoszenie

domyślnie 60

Zależności

Jakie informacje są ogłoszane zależą od redirect_check_method

Kiedy redirect_check_method jest ustawiony na 1 albo 2 ogłoszenia będą pokazywały także czy serwer jest offline, jeśli nie odpowiada – w innym wypadku zawsze będzie pokazywało serwery online

Kiedy redirect_check_method jest ustawiony na 2 ogłoszenia będą pokazywały także czy serwer jest offline, jeśli nie odpowiada oraz aktualną/maksymalną liczbę graczy i jaka mapa – w przeciwnym wypadku nie będzie tych informacji w ogłoszeniach

 

● redirect_announce_mode - komu mają być wyświetlane ogłoszenia: 1 = żywi gracze, 2 = zmarli (także obserwatorzy), 3 = obaj, domyślnie 3 

 

● redirect_announce_alivepos_x - wyświetlane komunikaty w pozycji pionowej z y dla żywych ludzi, domyślnie -1,0 

 

● redirect_announce_alivepos_y - wyświetlane komunikaty w horyzontalnej pozycji na y dla żywych ludzi, domyślnie 0,01 

 

● redirect_announce_deadpos_x - wyświetlane komunikaty w pozycji pionowej dla martwych ludzi, domyślnie -1,0 

 

● redirect_announce_deadpos_y - wyświetlane komunikaty w horyzontalnej pozycji dla martwych ludzi, domyślnie 0,35 

 

● redirect_show - to ustawienie określa, czy informacje na temat przekierowań innych graczy są wyświetlane w obszarze czatu.

-- 1 = włącza informacje w obszarze czatu

-- 0 = wyłącza informacje w obszarze czatu

domyślnie 1

 

● redirect_adminslots - to ustawienie określa, czy będzie traktować adminów w sposób szczególny. Może być również postrzegane jako funkcja VIP. 

Kiedy włączone:

# VIP-y mogą korzystać z retry, nawet gdy funkcja jest wyłączona

# VIP-y mogą przekierować siebie na serwery z hasłem niepublicznym

# VIP-y mogą dołączyć na serwer z ustawionym adminslots = (określonym w serverlist.ini)

# VIP-y nie są automatycznie przekierowywane kiedy redirect_auto jest ustawiony na 3 lub 4

# gdy serwer jest pełny i VIP się łączy, xREDIRECT wyszukuje zwykłego gracza, który jest podłączony w najkrótszym czasie i przekierowuje go do jednego z innych serwerów lub wyrzuca go z serwera jeśli slot na jakimkolwiek innym serwerze jest niedostępny

-- 0 = Adminslots jest wyłączony

-- 1 = Adminslots jest włączony

domyślnie 0

Zależności:

Ustawienie daje efekty tylko kiedy redirect_auto jest ustawiony na 1 lub 2

 

● redirect_maxadmins - maksymalna liczba adminów, którzy mają imunitet automatycznego przekierowania

-- 0 = nieograniczona liczba adminów 

-- 1-32 = maksymalna liczba adminów

domyślnie 0

 

● redirect_retry - to ustawienie określa, czy użytkownicy, którzy zostali przekierowani będą mogli użyć /retry i wejść na serwer kiedy zwolni się slot

-- 0 = wyłącza komendę /retry

-- 1 = włącza komendę /retry

 

● redirect_hidedown - ukrywanie serwerów które są offline (nie odpowiadają): 

-- 0 = nie ukrywa

-- 1 = ukrywa w menu 

-- 2 = ukrywa w ogłoszeniach

-- 3 = ukrywa w menu i ogłoszeniach

domyślnie 0 

Zależności

Daje efekt tylko kiedy redirect_check_method jest ustawiony na 1 lub 2

 

● redirect_localslots - to ustawienie określa, czy gracze lokalni mają pierwszeństwo przed graczami z internetu. Może to zostać wykorzystane dla serwerów, które mają większość graczy LAN (np. granie w kafejce internetowej). Działa jak adminslots, przekierowuje graczy z internetu aby zrobić miejsce tym z sieci lokalnej

Lokalny gracz to ktoś, kto łączy się z lokalnego adresu, zgodnie z RFC 1918:

10.0.0.0 – 10.255.255.255

172.16.0.0 – 172.31.255.255

192.168.0.0 – 192.168.255.255

169.254.0.0 – 169.254.255.255

-- 0 = nie rezerwuj slotów dla lokalnych graczy

-- 1 = rezerwuj sloty dla lokalnych graczy

domyślnie 0

 

● redirect_countbots - czy plugin ma liczyć botów jako zwykłych graczy (do pokazywania w statusie)

1-- tak (domyślnie)

2 -- nie



 


 

zrodlo : amxx.pl

xredirect-beta.sma

Edytowane przez fajnie nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabijasz posty i dodajesz gówno plugin w wersji beta gdzie kurwa wersja poprawna jest od 2011 i jest jeszcze jedna która poprawia błąd który został spowodowany aktualnizacją od valve 

masakra

jego post powinien temat powinien zostać usunięty ;]

http://amxx.pl/topic/1440-xredirect-update-09-02-2011/
http://amxx.pl/topic/1440-xredirect-update-09-02-2011/
http://amxx.pl/topic/1440-xredirect-update-09-02-2011/
http://amxx.pl/topic/1440-xredirect-update-09-02-2011/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jak Tommy Lee Jones w Sciganym
      Forma zapłaty: SMS
       
      Data złożenia zamówienia: 01.02.2024 godz. ~17:39
      Miejsce złożenia zamówienia: przez serwer

      Nazwa zakupionej usługi: VIP PRO 30 dni
      Dane identyfikacyjne usługi: nonsteam pod nick: Jak Tommy Lee Jones w Sciganym

      Opis problemu: Zakupiłem VIP PRO sms, wpisałem kod, nadałem hasło, wpisałem w konsoli setinfo... (prawidłowo) i nie działą VIP, wyłączałem i włączałem CSa i nic :-)
      Uwagi: Piszę ponieważ wykonałem wszystkie kroki zgodnie z instrukcją itd. a podobno nie umiem czytać i kupić VIPa. 
      Rozumiem, że jak dostałem sms od Was o treści:
      DZIEKUJEMY ZA DOKONANIE PŁATNOŚCI NA RZECZ FRAGUJEMY.COM
      TWOJ KOD DO USLUGI TO: S5Z4E5G5, ODWIEDZ NAS PONOWNIE!
      to usługa została zakupiona. Inaczej takiego smsa bym nie miał. Czyli kupiłem.
      Potem wprowadziłem kod, nadałem hasło, wpisałem w konsoli setinfo "_pw" "hasło" (nie słowo hasło tylko moje nadane oczywiście ale piszę ponieważ mogę dostać odpowiedź że wpisałem słowo HASŁO)
      I od prawie 24h nie mam VIPa.
      Proszę o pomoc.
       
      Pozdrawiam,
      JTLJwS
    • Przez Jak Tommy Lee Jones w Sciganym
      Hej,
      zakupiłem poprzez sms dzisiaj VIPa, dostałem kod, wprowadziłem, nadałem hasło, wprowadziłem setinfo... (prawidłowo) i VIPa nie ma :-)
      Prośba o sprawdzenie / informacje co trzeba zrobić żeby był :-)
      Dzięki i pozdrawiam.
      Jak Tommy Lee Jones w Sciganym
    • Przez Dendrologiczny
      Zakupiłem vipa Pro na stronie serwera (www.sklep.fragujemy.com) i mi on nie działa. Po 30 minutach oczekiwania postanowiłem się zapytać na forum.
      Podczas próby wejścia na serwer wyskakuje mi  komunikat "You have been disconnected from the server. Reason: Kicked: "Nieprawidłowe hasło usługi! Wpisz je w konsoli lub zmień nick!" "  nie wiem co mam robić.
      Będę wdzięczny jak ktoś udzieli mi odpowiedź na to pytanie: Jak to naprawić?
      Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności