Skocz do zawartości
Leonik

Problem z ścinkami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z laptopem otóż chodzi o to że, laptop z dnia na dzień zaczął mi się ścinać i nwm co się mogło stać, czy coś się przepaliło od grania czy jak:

Intel core i5-3210M 2,5 GhZ
8 gb ram

GeForce Gt 645M 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest laprop i może być kilka powodów... przegrzewanie się jak masz już go dłuższy czas zakup sprężone powietrze w sprayu i go przedmuchaj. możliwe ze jakaś aplikacja systemowa zżera ci pamieć. spróbuj zrobić mu defragmentacje ściągnij ccleaner. przeskanuj popatrz co masz w autostarcie... polecam również program razer cortex .pomaga wyłączyć niepotrzebne usługi programy itd podczas uruchamia gdy. mi dodaje 20% fps więcej

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o laptopy trzeba zwrócić koniecznie uwagę na to,żeby nie grać na samej baterii w laptopie,bo zapewne jest włączone coś takiego jak oszczędność energii i wtedy na grach przycina wiem po sobie, bo też szukałem rozwiązania jak zmieniłem pc na laptopa;p
Wyjmij baterie z lapka podłącz do gniazdka i wtedy zobacz

Oraz ustawienia w karcie graficznej też mogą mieć wpływ coś mogło się przestawić

Jak coś pisz postaram się pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już koledzy wyżej powiedzieli laptop może sie przegrzewać, jeżeli jeszcze nie masz włączone ustaw sobie w panelu sterowania ''wysoką wydajność'', polecam kupienia pod laptopa takiej podstawki chłodzącej, nie wiem dokładnie jak to sie nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam laptopa i miałem taką sytuacje rozebrałem kompa poczekałem 10-20 min aż ostygnął i znów zaczął działać :) ścinki są co tydzień może dwa.

Sam mam podkładkę gram bez podkładki 3 h i biorę podkładkę i nic nie działa.A jak od początku gram z podkładką chłodzącą to tam samo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmuchanie to jedno, ale ważna jest także wymiana pasty termoprzewodzącej, znajdującej się pomiędzy procesorem a radiatorem, która z czasem traci swoje właściwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zdjąłem dolną klapę.

Mam -10°, +15 fps w cs:go ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności