Skocz do zawartości
Pit

[KOSZ] Granie solo MM - gold nova 4

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem dzisiaj sobie mixa, po 3-4 rundzie gość z mojego teamu dostał bana na 2h. W teamie 0 info, nikt się nic nie odzywał, czyli grałem tak jakby sam.

 

Po którejś tam rundzie kliknąłem poddanie się bo to było bez sensu. I niech mi ktoś powie widząc taką sytuacje i poniższego screena.

 

28bw3mq.jpg

 

Grać sam czy szukać kogoś do grania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadome jest że lepiej się gra gdy się ma swoich znajomych w teamie, no ale cóż granie z randomami jest typowo randomowe raz trafisz na zajebistych graczy a raz na płaczków i noobów. Taka polityka ;) To tak jak z ruskami. Trafisz 1/100 na normalnego ale 99/100 na jakiegos przyjebanca ;D

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne, jeżeli grasz 5 musisz polegać na innych graczach musisz się z nimi typowo dograć żeby nie było sporu między wami. Muszą to być gracze na Twoim poziomie gry nie jakieś zawyżone rangi, żebyś się czegoś nauczył na swoim poziomie. Tak jak up, jeśli uda ci się trafić na ogarów to oczywiście wygrasz bez żadnego problemu jeśli zaś trafisz na mniej rozgarniętych to masz problem i przeważnie masz po grze. Ja osobiście mam typową 5 z którą już nie raz grałem i których już całkiem długo znam czy tam przez steam czy też przez normalne życie. Co do grania mm'ów z randomami twój mecz zależy od losu, ( osobiście z randomami zawsze grywałem we dwóch) lecz osobiście tego nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ty przypadkiem "jakbyś chciał" miałbyś DMG?

 

Wiem co to granie solo :/ Przeważnie gram z jednym, rzadziej z dwoma kolegami. Wczoraj wieczorem zagrałem solo i znowu łapałem rejdże. 

 

MU4E4dF.png

 

Bipro-supreme

M-Rik-orzełek

Oboje zbustowani. Po połówce było 11-4, 10 rund przegrane, bo wchodzili długą dla tych primejdów z kupionym kontem/bustem. Ten drugi miał 0-7,a potem 1-9. Killi nabił na eco przeciwnika po stronie tt...

I pełno takich mam, nie ważne czy gram solo, czy z kolegą...

 

 

rIE4NVC.png

Mydnite-Kolejny zbustowany orzełek w laurach

 

I tak co mecz... W 1 na 50 meczy wszyscy w drużynie są na poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gold nova 2 awans na 2 akacze ;)

 

 

 

albo teraz, może i nie mój i gówniano gram i spadem z rangi no ale ten gość co zamyka to ja już wątpię...

 

j8ekw3.jpg

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97tsph.jpg

 

Rg55zzn.jpg?1

 

q02OwWZ.jpg?1

 

FCtSv0l.jpg?1

 

bLI7L9S.jpg?1

 

Trochę bez formy ale jakoś poszło.

 

2 akacze już są ;-) pora na DMG teraz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DMG będziesz miał trudno wejść grając solo z randomami. Raz trafisz na koxy a next time na trolle i tak cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz trafie raz nie, nie tędy droga ja praktycznie w każdej grze keruję czy mam słabych czy mocniejszych. No ale z randomami to są takie gry, 3 dni temu miałem DMG i spadek dalej na 2 aka. Aaaa gdzie do suprima+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-2857-0-75182400-1432128251_thumb.jpg

Tak wygląda życie tego, co otwiera i wiecznie przegrywa. Carry to pierwsze miejsce w tabeli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2zfoqyq.jpg

 

Tak właśnie grają zboostowane orzełki ^^^

 

2882yl5.jpg

 

 

10h3k01.jpg

 

Proszę Cie bardzo ;)

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ;)

 

r8f448.jpg

 

2qdbfpf.jpg

 

2ex2byq.jpg

 

2iw4qas.jpg

 

2w2h4x5.jpg

 

2w3urf6.jpg

 

v33qlv.jpg

 

i tak o to jest DMG ;)

 

fakt faktem nie zawsze mi szło przyzwoicie no ale cóż takie życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e17prn.jpg

 

Aaaaa tak grają orły ;)

 

 

 

 

 

 

 

2uyis2e.jpg

 

Noi proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice :) gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbGPUDS.jpg

1337pit

aKotcks.jpg

2 dni grania bez pita "na wyzszych rangach same nooby"

Tutaj dołączam więcej osiągnieć GR@CZ@ pit:

http://imgur.com/a/9UZqc

Jak mi się zachce to dodam więcej.

 

Pozdrawiam1337

Edytowane przez Naczelny Psychiatra
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty? Jak to tylko 3 fragi? Jak on przecież ma miliony wygranych akcji 1vs5!

 

 Ganiali go, bo został sam i eliminował przeciwnika po kolei. Nic nadzwyczajnego. Takich akcji to ja mam miliony na MM.

 

 

Musiał chyba 2 team kille zrobić, bo w tym meczu na mirage to jestem pewny, że ugrał coś 1vs5!

 

 

Pit chwalił się wbiciem orzełka, zapomniał dodać, że kumpel mu go wbił xD

Edytowane przez pjN
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jaki kumpel ? sam se wbiłem ?

 

edit:

 

jeśli ktoś się na mnie mordę drze przez całą grę i nie daje mi się skupić to jak mam cokolwiek ugrać ?

 

jak gram sam to jestem zawsze albo 1 albo 2 i zawsze na plusie.

 

edit2:

 

zresztą mogę to każdemu uświadomić w prosty sposób wrzucając przykładowo screeny.

 

Aczkolwiek kilkanaście jest na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli ktoś się na mnie mordę drze przez całą grę i nie daje mi się skupić to jak mam cokolwiek ugrać ?

Kto się na Ciebie drze?

 

Nie wmówisz mi nigdy, że dobrze grasz.

Twoje pozycje, zajmowanie gry, komunikacja są na poziomie ziemniaka.

Na mirage przegrałeś każda easy rundę, bo?

Na nuke ginąłeś w 5sec rundy, bo?

Grając jakiś czas z Tobą, nigdy będąc w CT nie zwolniłeś/zatrzymałeś/zrobiłeś cokolwiek, żeby dało się odbić ten bs, albo wygrać rundę. Twoje ukryte skillsy są widoczne tylko w postach i nic nieznaczących ss, gdzie na każdym widać, że to ja wykerowałem gre. :D

Zaraz zgram Twoje krycie solo B, po tej rundzie zapytałem się, "co Ty zrobiłeś" - odpowiedzieć "A co miałem zrobić?!"

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

- instrukcja Edytowane przez Naczelny Psychiatra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się na Ciebie drze?

 

Nie wmówisz mi nigdy, że dobrze grasz.

Twoje pozycje, zajmowanie gry, komunikacja są na poziomie ziemniaka.

Na mirage przegrałeś każda easy rundę, bo?

Na nuke ginąłeś w 5sec rundy, bo?

Grając jakiś czas z Tobą, nigdy będąc w CT nie zwolniłeś/zatrzymałeś/zrobiłeś cokolwiek, żeby dało się odbić ten bs, albo wygrać rundę. Twoje ukryte skillsy są widoczne tylko w postach i nic nieznaczących ss, gdzie na każdym widać, że to ja wykerowałem gre. :D

Zaraz zgram Twoje krycie solo B, po tej rundzie zapytałem się, "co Ty zrobiłeś" - odpowiedzieć "A co miałem zrobić?!"

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

- instrukcja

 

I co z tego ? niby co miałem zrobić wystawić się jak ostatni baran pod bs gdzie by mnie z gali już dojechali, miałem sie nie zasłonić przed fleszem, a najlepiej odwrócić się do nich plecami potupać i dać się zabić. Źle zrobiłem ,że w ogóle z kuchni wyszedłem a później to już była musztarda po obiedzie.

 

Tutaj byłem w miare dobrze ustawiony bo miałem się za czym schować i wykorzystałem to troszkę.

 

+ Do tego, płaczesz całe życie ,że ten hax i ten krzyczysz do mikrofonu. Dostajesz bany na tydzień. Chodzisz afk. Tylko jakbym ja tak zrobił to zapewne byś mnie z znajomych w sekunde wywalił więc proszę skończ wytykać komuś błędy jeśli sam nie jesteś idealny.

 

 

edit:

 

Miałem misje to se grałem kable.

 

2mopb3l.jpg

 

Może i porażka ale to zawsze swoja porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

+ Do tego, płaczesz całe życie ,że ten hax i ten krzyczysz do mikrofonu. Dostajesz bany na tydzień. Chodzisz afk. Tylko jakbym ja tak zrobił to zapewne byś mnie z znajomych w sekunde wywalił więc proszę skończ wytykać komuś błędy jeśli sam nie jesteś idealny.

Problem w tym, że ja robię po 40 fragów na mapę i odbijam bs po Twoich błędach 24/h.

A mój płacz, czyli reakcja na to, jak TY 50 raz zrobisz ten sam błąd, albo pomimo tego, że powiem "NIE ZGIŃ, SCHOWAJ SIE!", a Ty wybiegasz i giniesz i mówisz "NO CO MIAŁEM ZROBIĆ".

 

Kończ waść, wstydu oszczędź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah brawo Naczelny Psychiatra :D

 

A Pit wciąż jara się tymi 3 killami z awki na mirage XD

 

Ja się zastanawiam jak orzełek może w taki sposób kryć bs B na mirage. Hah :D Ogólnie to 3 fragi przez 10 rund to nie jest rewelacyjny wynik. Wiem, czasami może się zdarzyć gorszy dzień, ale na screenach przedstawionych wyżej widać, że był kerowany w wielu meczach. 

 

Widzę, że kolega jest na ciebie zły. Z bustowania to już chyba koniec. Jestem ciekawy twojego dalszego "rozwoju" grając mecze solo, bez kolegi na smurfie :D

 

 

Mam pytanie do ciebie naczelny psychiatra. Czy pit kiedykolwiek ugrał coś 1vs5? Bo sam on twierdzi, że milion takich akcji już miał, a z tego co piszesz to można się domyślić, że przegrywa każdą rundę w clutchu. 

Edytowane przez pjN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz że on mnie boostował ? HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH

 

nikt mnie nie boostował, może zagrałem z nim kilka meczy ale całą resztę grałem sam.

 

edit:

 

yhm to się nazywa boost.

 

x2m7bm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22-19 to nie są jakieś wybitne staty

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może nie ale w porównaniu do niego byłem w miare dobry jakby nie patrzeć. Ja wiem ,że on ogarnia itp. no ale ja sam nie musze być ideałem. On gra od początku cs:go ja gram od połowy może. Co tu się dziwić

 

edit:

 

u mnie cała rzecz polega na tym ,że nie potrafię się często ustawić w dobrej pozycji itp. Tylko ustawiam się jak debil i sam se pod nosem gadam "acha fajnie zaraz padnę ,,,"

 

Dobrze gram ale wszystkiego umieć nie muszę jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka przegranych

 

Spadek na DMG.

 

20uopjt.jpg

 

8xtw10.jpg

 

Remis:

t8ojl3.jpg

 

I znów wbity orzeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bubakuba
      Skarga na: opiekuna / admina / gracza:Admina
      Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę:ban za cheaty

      Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze bubakubaania
      Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę-Vertti

      Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.09.2023 15  coś
      Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę:gram clutcha 1v1 wiem że przeciwnik jest na rampie plantuje trzymam rampe po czasie nie peek przeciwnika peek pałac i dostaje bana

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów http://800821.node57.pukawka.pl/dem-de_mirage-1695476119-1695478399.zip lub ten  http://800821.node57.pukawka.pl/dem-de_mirage-1695474296-1695476117.zip przepraszam że nie sprawdze dokładnie ale nie moge obejrzeć dema
    • Przez Bubakuba
      Skarga na: opiekuna / admina / gracza vertti
      Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę:Zbanował mnie za cheaty bez podstawnie,za legit akcje

      Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze:bubakubaania
      Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę-vertti

      Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.09.2023
      Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: grałem clutch 1v1 zaplantowałem pake stałem za boxem na stantardzie patrzyłem rampe wychylam pałace z boxa zabijam ban oczywiscie widziałem przed że mój przeciwnik jest na rampie bo go widziałem jak uciekał odemnie a że długo nie peekował peek pałac po kill ban

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów:nie mam
    • Przez Jenot2121
      Witam ja oto zatem przyszedłem się spłakać ponieważ Admin o nicku NieLot nie powinien miec możliwości banowania.
      Grając sobie na serwerze w celu rozgrzewki zaczęło dobrze mi iśc to pare typów się popłakało o to i głównym atutem jest to że mam nowe konto to dostałem bana za WH tak dla poprawienia humoru zajebistych adminów tu mają. Polecam servery
       
      mój nick w cs: Dworaczek
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności