Skocz do zawartości
JimiHumuhuma

[KOSZ] Zrzuty ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam problem a mianowicie dotyczy on zrzut ekranu na steam. Gdy chcę zrobić screen'a wciskając "F12" wyłącza mi się cs, próbowałem ze zmianą na inne "F" itp, nie przyniosło to żadnego rezultatu. Dodam, że robiłem dwa razy reinstall steam, co też nie pomogło, o ile się nie mylę to zaczęło mi się to po aktualizacji. Wiem, że u niektórych osób także występowały podobne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może za duży spadek fps masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może za duży spadek fps masz?

Wcześniej wszystko hulało znakomicie i robiło mi normalnie screeny, nie możliwe żebym nagle miał spadek fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj bind "f12" "quit' lub bind "f12" "exit"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje, zmiana na jakiekolwiek "F" itp nie daje rezultatów gra się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ci całkiem usunąć steama z grami i jeszcze raz zainstalować od zera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje->W grze, usuń "skrót klawiszowy zrzutu ekranu" tak, byś miał None.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstal zrob najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje->W grze, usuń "skrót klawiszowy zrzutu ekranu" tak, byś miał None.

No i jak mam teraz robić screen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstal zrob najlepiej :)

Czytaj ze zrozumieniem, robiłem dwukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak mam teraz robić screen ?

Ustaw od nowa, na innym przycisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw od nowa, na innym przycisku.

Nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to przez aktualizację Steam'a, próbowałeś cofnąć do stanu przed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to przez aktualizację Steam'a, próbowałeś cofnąć do stanu przed?

Coś tam próbowałem, przyniosło to taki skutek, że nie mogłem potem odpalić cs'a i musiałem zrobić reinstall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstal counter strike i platformy steam nie pomogl ? To dziwna sprawa bo to by oznaczalo ze nie jest to blad stram ani cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstal counter strike i platformy steam nie pomogl ? To dziwna sprawa bo to by oznaczalo ze nie jest to blad stram ani cs

Dwukrotnie robiłem i nic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotnie robiłem i nic ;/

Wiesz co najlepiej napisz na stronie steam do nich :) na pewno szybko ci pomoga tak jak mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co najlepiej napisz na stronie steam do nich :) na pewno szybko ci pomoga tak jak mi

Zrobiłem dwa tematy na support steam po angielsku i po polsku. W angielskiej odpowiedziało kilka osób ale nic nie pomogli, zaś w polskiej nikt jeszcze nie odpisał. Teraz napisałem e-mail do supportu steam i zobaczymy co powiedzą i w jakim czasie dostanę odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dwa tematy na support steam po angielsku i po polsku. W angielskiej odpowiedziało kilka osób ale nic nie pomogli, zaś w polskiej nikt jeszcze nie odpisał. Teraz napisałem e-mail do supportu steam i zobaczymy co powiedzą i w jakim czasie dostanę odpowiedź.

Wiesz ja w sumie bym szukal problemu nie w counter strike a w ogole w jakim celu ten screen chcesz zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to reinstall systemu. Moim zdaniem, to nie jest wina Steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to reinstall systemu. Moim zdaniem, to nie jest wina Steama.

Myslę bez sensu reinstalowac system ponieważ nie mozna zrobic screen w cs to by bylo smieszne. Ja bym poczekal na aktulizacje steam lub cofnal aktulizacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę bez sensu reinstalowac system ponieważ nie mozna zrobic screen w cs to by bylo smieszne. Ja bym poczekal na aktulizacje steam lub cofnal aktulizacje :D

Czytaj dokładnie człowieku..

Co do problemu- spróbuj jeszcze raz bind "f12" "quit" lub bind "f12" "exit" dodać do configu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokładnie człowieku..

Co do problemu- spróbuj jeszcze raz bind "f12" "quit" lub bind "f12" "exit" dodać do configu.

Ja przeczytam dokladnie [emoji14] wiec rowniez nie rozumiem o co ci chodzi tym tekstem "Czytaj dokladnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obserwuje ten temat to zauważyłem, że powoli zaczyna się tworzyć spam.

1. A wiec Jimi spróbuj na spokojnie po kolei wszystkiego co koledzy Ci podali.

2. Możesz usunąć cały cfg. i włączyć od nowa Steam oraz CS.

3. Zawsze możesz robić ssy wpisując snapshot w konsoli o ile sie nie mylę.

Jeżeli od tej chwili zobaczę zbędne posty, które będą dalej proponować to co Jimi wyraźnie powiedział, że nie działa, automatycznie będą lądowały w koszu. Tak samo wszystko co nie będzie związane z tematem problemu Jimiego.

Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno i nie będzie potrzeby używania opcji powyższej. :)

Pozdrawiam.

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię... Chciałbym się dowiedzieć czy problem został rozwiązany. Mnie również to gówno nie działa prawidłowo tzn. po zrobieniu screena wyrzuca do pulpitu, a cs wyłącza się. Ma ktoś jakieś pomysły co mogę zrobić nie licząc tych, które zostały wymienione wyżej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Janohehe
      Cześć!
      Ostatnio borykam się z problemem podczas włączania CS`a, a mianowicie, to gdy już uruchomię grę, to ekran się od buta freezuje. Niby freeze, ale jednak mogę zrobić wszystko itd. Po prostu ekran staję w miejscu. Dodam tylko, że dzieje się to tylko w przypadku CS`a, wszystkie inne gry działają bez najmniejszego problemu. Jeżeli chodzi o sterowniki, spójność lub reinstall, to nic nie pomogło. Dzieje się tak tylko i wyłącznie na fullscreenie. 
    • Przez rekin.
      Witam wszystkich, mam problem widoczny na zdjęciu niżej. 
      Próbowałem to na wszystkich rozmiarach/rozdzielczosci grafiki i tylko zmienia sie wielkosc.
       
      Sęk  w tym, ze jak dam najwieksza to myszka tak jakby plywa mi i nie idzie zbyt pograć..
       
      jakaś pomoc ktos cos?
       
       

    • Przez KamSzoT
      Nasze kochane helicrashe. ;*


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności