Skocz do zawartości
Ice Tea

[KOSZ] The Walking Dead + DLC 400 Day

Rekomendowane odpowiedzi

The Walking Dead

+

dodatek: 400 Dni

 

the-walking-dead-the-game.jpg

 

Gra przedstawia historię Lee Everetta, człowieka, który gdyby nie apokalipsa, wylądowałby w więzieniu. Już w pierwszych dniach, po końcu znanego dotychczas mu świata, trafia na dziewczynkę, Clementine, której rodzice prawdopodobnie zginęli, a ona została sama w domu. Historia toczy się własnie wokół tej dwójki, a także grupy, do której dołączają. Bohaterowie gry zmuszeni są do przeżycia w tym trudnym świecie opanowanym przez żywe trupy, gdzie jednak jak się okazuje największym zagrożeniem nie są martwi, lecz Ci żywi.
 
The Walking Dead: 400 Days to dodatek DLC opowiadający o pierwszych 400 dniach od wybuchu epidemii, która przeobraziła większość ludzkiej populacji w zombie.
 

Download:

 

The Walking Dead - KLIK

Spolszczenie

 

The Walking Dead: 400 Day - KLIK

 Spolszczenie
Instrukcja instalacji dodatku jest dołączona do wstawki

The Walking Dead


 
The Walking Dead: 400 Day

 
Dla tych którzy nie mieli możliwości zagrania lub problemem z uruchomieniem. Gra sprawdzona, bez wirusów i błędów :) Edytowane przez Ice Tea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast nie przepuszcza mi do downloadu ;( Wykrywa zagrożenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, że to wirus który może zapnować ci nad komputerem. Z pewnością to jakis trojanik albo robak - nic groźniego.

Edytowane przez Ice Tea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został przeniesiony z forum

GrySerie gier komputerowych

do

GrySerie gier komputerowychPozostałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zamasu
      Siemanko!
       
      Do czwartku za DARMO na platformie Steam możecie odebrać gierkę z serii Dead Island! 
       
      Brać, póki ciepłe  
       
      ZA DARMO TO I OCET SŁODKI 
       
      klik
    • Przez eggz1
      No siema, NIHOOYA z tej mańki, Ty i twój kumpel LG dostaliście po 10 lat za całokształt swojej działalności na serwerze. Przede wszystkim za zbyt dużo pajacowania, które jest w waszym menu od czasu, kiedy weszliście na serwer.
       
        12 minut temu, eggz1 napisał:
      gram sobie na spokojnie, 2h bez muta i dostaje muta na miesiac, gdzie ktos straszy mnie ze dostane przedluzenie na 10 lat XD
       
      Tia, a twoje odzywki i pajacowanie z kumplem na czacie, to przecież tylko i wyłącznie moje wymysły.
       
        12 minut temu, eggz1 napisał:
      ze nie tylko dzieci tu graja 
       
      Tylko mi teraz nie wmawiaj, że masz się za dorosłego... 
       
       
      Jak dla mnie, to możecie sobie gadać na jakimś discordzie, TS3, albo nawet drzeć japę przez pół Polski, po prostu chłopaki z ekipy DD2#2, mają was już serdecznie dość i dlatego wszedłem sobie na serwer, żeby zobaczyć czy rzeczywiście jest tak strasznie, jak oni opisują i cóż...
       
       
      Słyszymy się za 10 lat. 
       
      Gdzie tu jest jakis argument, lub dowod ? ja tu gram od samego poczatku i nigdy nie bylo problemu. czekam na ssy z tego co niby zrobilem
      ps. pajacowania to sobie poszukaj w cyrku, nikogo nie obrazilem wiec czekam na dowody co takiego zrobilem  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności