Skocz do zawartości
Pumaaa

[KOSZ] Postać sfgame

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałbym się Was zapytać, czy dobrze dodaje statystyki do mojej postaci. Dużo ładuję w inteligencję, hp i szansę na kryta i rzadziej w siłę i zręczność (na woja i zwiadowce). Wklejam Wam tu zdjęcie i jeśli wszystko jest dobrze to ok a jak jeszcze trzeba coś dodać to piszcie śmiało. Grałem z 2-3 lata temu i znów zaczynam, więc pozapominałem trochę. Gram na 2 świecie i jestem w miłej i dość dobrze rozbudowanej gildii.

mojekontoSFgame.png

Wyposażenie:

Hełm: pancerz 114 - Inteligencja Wytrzymałość Szczęście 47

Szata: pancerz 38 - Wszystkie cechy 32

Rękawice: pancerz 70 Inteligencja 42

Buty: pancerz 67 Inteligencja 44

Różdżka: 125-217 dmg (~171) Inteligencja 84 Wytrzymałość 56

Naszyjnik: Inteligencja Wytrzymałość Szczęście 36

Pas: pancerz 90 Inteligencja 40

Pierścień (kastet): Wszystkie cechy 22

Coś na szczęście (udko): Inteligencja 43

Edytowane przez -=Radek=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na chwilę obecną, to postać masz całkiem spoko, dawaj sobie właśnie głównie w inteligencję i wytrzymałość, jak na maga. Proponuję dobrze walnąć w wytrzymałość, bo jak ataki masz dobre, to mogą Cię dosłownie 'zjechać' ze względu na małą ilość hp. Nie dawaj w siłę i zręczność, chyba że zostaną Ci jakieś resztki ze złota, to wtedy możesz pyknąć sobie punkt tu czy tam. ;) No i mikstury są bardzo ważne, Ty skupiaj się na zielonych, czerwonych i fioletowych. Ewentualnie łącz na magu ten eliksir nieśmiertelności + fioletowy i wtedy zielony. No i pilnuj, żeby wyposażenie było cały czas jak najlepsze.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za radę, o tym, żeby w intela i hp to wiedziałem, ale reszta to nowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś pytania, to pytaj. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam.

Czy szybko wbije 100lvl w gildi, która ma 110% trener? Misje biorę te z największym expem, czyli jakieś 10-20k expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto od 13 lutego i tak prawdę mówiąc mam dopiero 85 lvl, z 52% skarbcem i trenerem. To nie będzie tak hop siup. Jasne, bardzo dobrą zaletą jest trener i jak najwyższy procentowy jego 'lvl', ale to myślę, że do 100 będziesz musiał się postarać. Przy czym od 1 lipca nie grałam, bo odpoczywałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję 800:600:400, tzn najwięcej inta, później wytrzymałość, a szczęście na min. 15%. Potki wiadomo - inta, hp i szczęście, lub jeśli jesteś grzybiarzem/trafiłeś na nieśmiertelkę za gold, to rób zestaw inta + hp + nieśmiertelka - dzięki temu mając seryjnie 50 k hp masz ich 78k hp (licząc, że masz 2 potkę na 25% hp). Możesz również o tym nie wiedzieć, że klaser zwiększa % expa w karczmie, a biorąc misję nie patrzymy na exp tylko na czas np. 7.5k expa na 7.5 min. misję jest mniej opłacalne niż 3k na 2.5 min - z 1 rozwiązaniem za 10 minut mamy 10k expa, a z 2 już 12k expa. Gdy się ma gryfosmoka, to się łatwiej liczy. Jeśli uważasz, że gryfosmok jest tylko dla grzybiarzy, to się mylisz - wystarczy, że będziesz dostawał 1.7 grzyba dziennie z karczmy, a będziesz miał cały czas gryfa. Ja już uzbierałem 24 grzyba, choć dopiero za 4 dni skończy się mi wierzchowiec. Minusem jest jedynie to, że nie wydasz grzyba nz nowy towar, bo nie wystarczy na gryfa. Poczyniłem również obserwację i licząc, że będziemy mieć wierzchowca 30% oraz płacić 25 grzyba raz na 2 tygodnie na karczmę, to gryf bez piw jest nieco lepszy. Jakbyś coś chciał wiedzieć, to pisz. Zapraszam również na sdfb.overi.net - na tej stronie sprawdzisz ile masz % szans na zabicie potwora z lochów, na ile % wygrasz z osobą z areny, czy atak gildii będzie udany oraz ile itemów do klasera otrzymasz z danej osoby. Z klaserem jest trochę trudniejsza sprawa, lecz bez problemu da się ogarnąć. Pozdrawiam.

Edytowane przez Zaqowity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że klaser daje bonus do expa to wiedziałem, że pota nieśmiertelności też daje do statystyk, ale z tym 800-600-400 to nie. Grzybiarzem nie jestem i ja mam Raptora, klaser 30%+ i staram się kupować poty XL a najbardziej to XXL i teraz nie wydaje kasy tylko oszczędzam, jakby się coś cennego pojawiło. Jakby mnie coś skusiło to dodam tam z jeden czy dwa punkty w inta czy hp. Fajne jest też to, że na drugi dzień nieważne jaką misję wybiorę to i tak dostanę jednego grzybka. Nie wiem, jaki wierzchowiec jest najlepszy na misje i grzybki dlatego zainwestowałem sobie w Raptora i jak mi się kończy to o grzybka i 10 złota przedłużam. Z lochami jak widać pewnie też mi idzie całkiem spoczko. Jakbyście mieli jeszcze jakieś porady/poradniki/TuT'y czy coś to piszcie śmiało mam czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jakbyście chcieli do naszej gildii na s2 to jak macie 20lvl lub wyższy to możemy Was zaprosić do gildii. Często wojny, poszukujemy wysokie lvle na 20 lochy. Nasze postacie to:

Brooklyn Boy - Wojownik 184 lvl

Firuś - Mag 259 lvl

Gita19 - Zwiadowca 222 lvl

euzia - Mag 222 lvl

Czachor - Wojownik 149 lvl

Pindziu1993 - Mag 135 lvl

pawakas291 - Mag 89 lvl

Cycu1 - Wojownik 72 lvl

Denim - Mag 43 lvl

FetherPL (to moja postać) - Mag 38 lvl

Okita - Mag 37 lvl

Edytowane przez -=Radek=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma więcej pytań/pora/odpowiedzi temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności