Skocz do zawartości
Semir

[KOSZ] Akcja "Równy poziom'

Promujmy Fragujemy.com  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś za akcją 'Równy poziom ?"

    • Tak
      15
    • Nie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem myślę na innowacyjny pomysł dotyczący naszego kochanego Fg. A mianowicie o co chodzi z akcją "Równy poziom" już tłumaczę :

W każdym tygodniu wybieralibyśmy jeden z naszych serwerów który pod względem grywalności kuleje najbardziej, Oczywiście było by to wybierane w wolnym głosowaniu +  H@ serwerów i Administatorzy mieli by troszkę więcej do powiedzenia, ale prosiłbym o obiektywną ocenę serwerów ! Po wybraniu serwera masowo głosowali byśmy na serwer na znanej wam stronce http://cssetti.pl/ W ten sposób co miesiąc każdy podnosił by się o poziom wyżej  :) Głosujcie czy jesteście za czy przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można by po prostu napisać ogłoszenia (temat), w którym wszystko byście wytłumaczyli i podali? Użytkownicy zrozumieją, bynajmniej mam taką nadzieję. Jeżeli nie to po prostu napisać temat i przez 1-szy tydzień głosujemy na X serwer, drugi tydzień na X serwer i tak po kolei aż się uzbiera porządna liczba "lajków". Bo według Twojej propozycji i Twojego rozumowania wywnioskowałem, że może zdarzyć się sytuacja, w której chociażby GG+DM ani razu nie wygra akcji "Równy poziom" i zostanie bez żadnego głosu ;) A zależy nam chyba aby serwery miały w miarę po równo głosów. Można również zrobić tak aby na początku zażądać głosowanie tych serwerów, które mają najmniejszą liczbę graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głosik na TAK, z tym że:

 

Myślę że co tydzień znajdzie się jakiś serwer który pod względem frekwencji wypada znacznie słabiej niż pozostałe. Wypadałoby sobie zadać pytanie co jest powodem spadku tej frekwencji czy grywalności na serwerze, i na jej podstawie podejmować jakieś kroki. Rotacja graczy na serwerach zawsze będzie. Na pewno oddane głosy sprawią że informacja o "istnieniu" sieci FG dotrze do jeszcze większej ilości graczy i przyczyni się do wzrost zainteresowania siecią FG. Zastanawiam się tylko czy to rozwiąże problem spadku ich ilości na serwerach? Tych, którzy zagoszczą na serwerach FG po raz pierwszy trzeba jakoś zachęcić do stałej gry, pokazać że FG jest "lepsze", prezentuje wyższy poziom i oferuje coś więcej niż konkurencja. Jednym słowem my admini musimy starać się jeszcze bardziej o porządek na serwerach ;)

  • Ustrzel fraga! (+) 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie między innymi mi chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio ten pomysł oceniam, cool dobrze napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to średnio to wygląda.Może niech zostanie lepiej tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli graczom spodoba się serwer to sami zagłosują o ile będą mieli chęć i potrzebę na oddanie głosow na serwery

FG.

Moim zdaniem ten pomysł jest bardziej mniej przekonujący ,bo w praktyce jest tak , ze malo kto przegląda forum , moze raz na jakis czas wejdzie - nie mowię o tych , ktorzy są w gronie Administracji , czy też kilku uzytkownikow tego forum - wrzucają screenshoty i czekają tylko na ub , bądź siedzą w SB.

Natomiast ten pomysl i tak by nie wypalil - moze kilka osob by oddalo glos , a reszta? Ja jestem na nie , bo czy oddamy glos , czy go nie oddamy to i tak będziemy mieć graczy na serwerze , moze na niektorych serwerach nie będzie full serwera , ale zawsze jacyś gracze się znajdą i to na pewno.

Tak jak mowie , czy oddamy glos czy nie i tak będziemy miec stalych graczy. Z tym tematem nie ma co zwlekac , bo moim zdaniem ten pomysl jest zbedny . Frekfencja "kiedys" sama na pewno wzrosnie , moze za rok , a moze nawet i jutro - serwer ZM , DD2 to najlepsze serwery moim zdaniem , ktore beda sie z czasem jeszcze bardziej rozwijac , przyciagną wiele graczy na inne serwery , a moze i kogos "ogarnietego" do grona Administracji.

tak tak , wiem .. nic nie wnosze do tego tematu , no ale musialem się wypowiedziec na ten temat co o nim sądzę.

Pozdrawiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to średnio to wygląda.Może niech zostanie lepiej tak jak jest.

Uzasadnij proszę swoje zdanie dlaczego średni? Jak dla mnie to dobry pomysł do promowania Fg na pewno lepszy niż siedzenie bezczynnie i patrzenie jak tracimy kolejnych graczy. Z tego co widać ankietowani również tak twierdzą, także ja ze swojej strony dalej proszę (Całą) ekipę administracji o wypowiedzenie się w temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, choć trochę sceptycznie. Już wyjaśniam:

Mój głos jest taki jaki jest dlatego, że jakoś to niby pomoże FG, a pomoc = [+++] dla nas. Z drugiej strony nie podoba mi się ten pomysł, bo myślę, że lepiej byłoby reklamować serwer na innych forach, czy dodawać na takie strony jak wiaderko-cs czy inne do wyszukiwań serwerów. To moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamowanie na innych serwerowniach to banał. Ktokolwiek (kiedykolwiek) z was znalazł w ten sposób serwer na którym przegrał więcej niż 2 minuty?

Większość z nich już leży i nie wstaje, etc. Moim zdaniem dlatego właśnie ludzie tak nie robią.

Google -> serwery cs 1.6 (nazwa moda).

W ten sposób szukane są serwery na dzień dzisiejszy, więc wypadałoby skupić się na wystrzeliwanych przez google portalach na 1 stronie w celach reklamy. 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest idiotyczny. Byli już ludzie na świecie, którzy chcieli wszystko i wszystkich zrównać do tego samego poziomu. Serwer ma taką ocenę na jaką zasługuję i żadne sztuczne zawyżanie liczników, które jest po prostu oszustwem nic nie da, wręcz pogorszy sprawę. To tak, jakby sprzedać komuś samochód z wadą fabryczną nie informując go o tym... 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności