Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [WAŻNE] Zdjęcie blokady / banicji na FragBoxie

Rekomendowane odpowiedzi

  • dlaczego chciałbym zostać od banowany:niesłuszny ban.
  • powód zbanowania: Nie wiem. Prawdopodobnie, za co do tej pory nie dostałem bana, chodziło o tekst "Co tam pedauy?". Od razu wyjaśniam. Jest to chyba oczywiste, że na SB panuje dość luźna atmosfera i często użytkownicy forum piszą do siebie wiadomości w stylu "Co tam kotek?" "Dam Ci Buzi" "Co robisz pod moim biurkiem"  itd. co nawiązuje do tematów o homoseksualizmie. Dlatego też, pisząc "Co tam pedały?", nie jest moim zamiarem urażenie mniejszości seksualnych, tylko wprowadzenie więcej humoru, o czym mam nadzieję, raczej większość użytkowników wie. Nie chcę tworzyć teorii spiskowych itd, ale sądzę, że mój ban,  ma też "korzenie" w ostatniej rozmowie, w której uczestniczyłem na SB o Żołnierzach Wyklętych, gdzie pomimo tego, że można to poprzeć odpowiednią wiedzą historyczną, większość osób nie zgadzała się ze mną, przez co mogłem też narazić się prawicowym "fanatykom".

        Jeżeli jednak, mój ban jest konsekwencją, ostrej wymiany zdań z użytkownikiem "Będzie Dobrze" to ten co dał bana jest śmieszny. Proszę wybaczyć, ale skoro ktoś piszę do mnie "Nie udzielaj się" traktując SB jak "prywatną wiadomość" to jest to żałosne, przez co odczytałem to jako prowokację z jego strony i postanowiłem na nią odpowiedzieć.

 

Jak również, chciałbym przeprosić osoby homoseksualne, jeżeli poczuły się obrażone, nie było to moją intencją. Jednakże jest to SB i "taki mamy klimat".

 

Pozdrawiam,

Batko Mosko.

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany: Kontakt z innymi, pomoc innym.
Dlaczego zostałem zbanowany: Zgłosiłem dwóch graczy, którzy szkodzili serwerowi. 

 

 

@Nesty  <haha> 

Edytowane przez Dzień doberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • dlaczego chciałbym zostać od banowany: Ponieważ nudzi mi się i chciałbym popisać sobię z ludzmi na tym SB.. :)

powód zbanowania: Nie mam pojęcia!, wszystko było git na next dzień wchodze a tu BAN :O prosze  o odbanowanie jeżeli jest taka możliwość :)

Edytowane przez WaZnIaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym zostać od banowany: Ponieważ,chcę porozmawiać z innymi graczami itp.
Powód zbanowania:Zgłosiłem czitera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co zostałem zbanowany: Za zgłoszenie czitera na sb ;) 
Dlaczego chciałbym zostać od banowany: Bo chcę pisać na SB.
Uwagi: nie wiedzialem ze nie wolno ale juz wiem i juz tak nie zrobie ;) 

@Nesty   <haha> 

Edytowane przez bolek_stw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany : Dostęp do SB
Dlaczego zostałem zbanowany : Zgłoszenie haxa/wezwanie admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany: Dostęp do SB
Dlaczego zostałem zbanowany: A skąd mam to wiedzieć. <yyy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dlaczego chciałbym zostać odbanowany: Chciałbym zostać odbanowany ponieważ chciałbym czasami napisać coś na SB czy podyskutować.

Powód zbanowania: Pewnie dawno temu za napisanie żeby ktoś wbił na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany: Dostęp do komunikacji z graczami
Dlaczego zostałem zbanowany: Szczerze mówiąc to sam nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany : Jestem nowy, a nie przeczytałem wcześniej regulaminu SB.

Dlaczego zostałem zbanowany : Chyba prosiłem o wejście admina na serwer, ale tego do końca nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany : Bo chce widzieć co gracze piszą no i również do komunikacji 
Dlaczego zostałem zbanowany : sam nie wiem... od kiedy mam rangę stały bywalec nie widzę sb... chyba że coś przeskrobałem ale sobie nie przypominam żebym jakieś głupoty pisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym zostać odbanowany?: Chciałbym pisać z innymi, wiedzieć co się dzieje.
Dlaczego zostałem zbanowany?: Nie znam powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

-chciałabym zostać odbanowana,ponieważ chcę witać się ze wszystkimi na forum ,oraz porozmawiać z wami 

-powód bana:nie znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym zostać odbanowany : Ponieważ lubię sobie popisać z innymi, poczytać co inni piszą 

Dlaczego zostałem zbanowany : Nie mam pojęcia, chociaż podejrzewam, że ban został nałożony za (tutaj dokładnie nie napiszę ale w skrócie) - ,,Ważne ogłoszenie ! Ma ktoś do oddania skrzynki/skiny max 5 centów" 

 

Nie naruszyłem regulaminu. Chyba, że można się lekko przyczepić do punktu 4-tego (Zakaz prowadzenia handlu)

 

Jeżeli tak, to przepraszam i więcej się to nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany: Lubię pisać z innymi, czytać, śmiać się itd. 
Dlaczego zostałem zbanowany: Żartowałem z jedną osobą i wrzuciłem jego rozmowę steam na SB, oczywiście w żartach, osoba ta wiedziała, że są to żarty. 

Naruszyłem punkt 3 z regulaminu SB, sytuacja już się nie powtórzy. 

Edytowane przez TygryS
  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • dlaczego chciałbym zostać od banowany: nie zdążyłem przeczytać regulaminu SB , następnym razem będę wiedział + byłem niecierpliwy . 

powód zbanowania   "Poganianie nas w celu szybszego rozpatrzenia odwołania lub skargi."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany : Chciałbym popisać z użytkownikami.
Dlaczego zostałem zbanowany : Szczerze ... sam nie wiem , to było bardzo bardzo dawno temu w Styczniu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym być odbanowany: Dostęp do SB
Dlaczego zostałem zbanowany:  Poprosiłem, któregoś z adminów o wejście na serwer w celu  wywalenia spektów i afków.  

Sytuacja się więcej nie powtórzy.            

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym zostać odbanowny: nie wiedziałem ze nie można zgłaszać cziterow na SB, moja wina bo nie przeczytałem regulaminu Sb, pierwszy raz się spotykam z czymś takim ze na SB jest zakaz zgłaszania cziterow i proszenie admina o wejście na serwer

Za co zostałem zbanowany: pisałem o graczu łamiącym regulamin d2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zostałem zbanowany: Sam nie wiem. SB jest dostępny od 10 postów  a ja mam ponad. Lecz nie mogę pisać.

Dlaczego chcę dostać UNBANA: Dlatego iż aż chciałbym pisać z ludźmi :D




TygryS - Nadal nie mogę pisać.

Edytowane przez LaaGer^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciałbym zostać odbanowany:

-by mieć możliwość rozmów na forum z innymi użytkownikami;

 

Dlaczego dostałem bana:

-naruszyłem regulamin pkt 5;

 

Moja uwaga: sądziłem, że lepiej napisać tam prosząc o wejście admina niż pisać temat, poprostu szybsza reakcja będzie z SB.

Moderatorowi się to nie spodobało, tak jak to co napisałem w poście tematu z podaniem o administratora. Racje mamy oboje, ja złamałem regulamin ale szybsza reakcja była by z SB.

 

Na pszyszłość będę przestrzegał regulaminu. A gdy wejdzie cheater zgłoszę go a później przejdę na inny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego chciałbym zostać od banowany: w końcu shoutbox jest od luźnych rozmów, więc takie chciałem tam prowadzić :)


powód zbanowania: dobre pytanie, prosiłbym o wyjaśnienie mi powodu. SB zniknęło i zero jakichkolwiek informacji dlaczego


 


Pozdrawiam


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • dlaczego chciałbym zostać od banowany: Ponieważ pozwoli mi to na dłuższe i ciekawsze spędzanie czasu na forum;

powód zbanowania: Prośba admina i wejście na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego chciałbym zostać od banowany: Lubię poczytać SB i ogólnie tak dziwnie bez niego


powód zbanowania: Nie wiem, piszę zawsze dzień dobry i dobranoc więc powodu nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • dlaczego chciałbym zostać od banowany : ponieważ jest to dobra rzecz by porozumieć się z niektórymi graczami

powód zbanowania : Nie mam pojęcia dlaczego zostałem zablokowany, stało się to po poście by zrobić restart serwera 4fun. Od tamtej pory nie działa.

 

Edytowane przez ~LoW`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez SKT AngeliX
      BLOKADY MIXOWE:
       
      xyno
      http://steamcommunity.com/profiles/76561198401701730
       
      leisik 
      http://steamcommunity.com/profiles/76561198318801485

      luki
       http://steamcommunity.com/profiles/76561198872189108

      `k3rs
      https://steamcommunity.com/id/hsk3rs/

      bylas dla mnie wszystkim
      https://steamcommunity.com/id/niebieskiepoloo/

      archonek ;]
      https://steamcommunity.com/id/gunmachinesuck/
       
      Aktualizacja TAK (27/03/2020)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności