Skocz do zawartości
kubason

Mam Duży Problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano wchodziłem na cs'a i pobrała mi się jakaś aktualizajca. Nagle cs' przestał działać i wyskakuje Half-Life oraz okno ''cloud not load libray P'' i jak naciskam OK to Half-Life się wyłącza. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej w problemach z cs'em powinno być, w każdym razie powiem Ci tak: każdemu nie działa, chyba, że cofniesz sobie aktualizację. :P

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enQ ale jak ją cofnąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można cofać aktualizacji jak sobie się chce, wejdz w biblioteke na counter strike kliknij prawym wybierz właściowści następnie pliki lokalne, i sprawdź spojność plików gry.

 

A druga opcja to jeżeli miałeś gdzieś kopie zapasową cs, to poprostu podmień pliczki.

 

 

@Edit: U mnie jest to samo, u moich kolegów też. Więc musimy wszyscy czekać. Z 2 tygodnie temu było to samo, po kilku h zostało to naprawione.

Edytowane przez Memotoshikate
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można i poczekać, jasne, ale mi się nie chce! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz, samoistnie tego nie naprawisz. Byś musiał zarządzać całym steam community abyś mógł to naprawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam od wczoraj ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel jest opcja edytuj ... Sprobujcie tak uruchomcie Start/Wszystkie Programy/ Akcesoria/ Wiersz Polecenia uruchomic jako administrator w kolumnie Napisac "C:\Program Files\Valve\Steam\bin\SteamService.exe" / repair oczywiście podajecie partycje na ktorym jest zainstalowany Steam a dla systemow 64 bitowych zmienia sie kolumna na Program Files (x86) reszta ta sama 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge no ile można robić takie aktualizacje -.- jak zwykle muszą coś spieprzyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego to jest w dziale COD'a, bo ma się to nijak do serwera..............

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie, może tylko wyjaśnię dla tych mnie kumatych. :P 

1. Pobieramy to co wysłał MAJKEL czyli
http://www.mediafire.com/download/2mqdj6bcpjaez01/fix+cs+1.6+by+atom.rar
2. Rozpakowujemy to programem winnrar.
3. Przechodzimy do C:/Program Files/Steam/steamapps/common/Half-Life
4. Otwieramy folder cstrike, pliki którego pobraliśmy z owego linku, wklejamy do cstrike, nie usuwamy nic, pliki się podmienią.
5. Cieszcie się graniem! :) 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany i temat praktycznie do zamkniecia. Podane sa 2 sposoby  rozwiazania ktore dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamkniecia. Aktualizacja poprawna wyszla oraz jest podany sposób na naprawienie tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności